Усещането за слизане на кърмата прилича на...

  • 5 078
  • 63
Отдавна се чудя дали при всички кърмачки това чувство е сходно. Пък и скоро не сме говорили за секс.  Mr. Green Добре де, при мен прилича на оргазъм, но в гърдите.  Laughing  Добре дошли на "господарите" от съседният форум  Twisted Evil Напрежението, продължителността, отпускането след това - всичко. Само дето е в областта на гърдите и липсва удоволствието от аналогичното, но по-надолу.  Mr. Green Но много прилича.

При вас какво е усещането при слизането на млякото? 
Виж целия пост
# 1
При мен е абсолютно безсимптомно Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз го усещам като щипене  Joy Радвай се и кърми на воля   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да ти завиди човек Laughing!При мен(за съжаление Close)чувството е бодеж Confused
Виж целия пост
# 4
И при мен е като бодежи Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ъъъъ, нищо подобно на твоето NaughtyУсещам пощипване в зърното в момента, когато млякото потича и толкоз.
Комбинацията оргазъм и кърмене в едно изречение винаги ме е притеснявала, да не кажа нещо по-силно ConfusedНе знам как ви идват такива неща на ума Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
При мен е няколкосекундно напрежение с боцкане. Усещам удовлетворение, че детето ми ще има какво да яде, но сравнение с оргазъм  Shocked
Виж целия пост
# 7
За съжаление и при мен е без тая екстра.
Виж целия пост
# 8
Напрежение в гърдите, последвано от леко боцкане, като "игличките", дето си ги правехме като деца по ръцете.
Братовчедка ми разказваше за усещане, приличащо на оргазъм, но и за мен е твърде смущаващо подобно обяснение.  Sick
Виж целия пост
# 9
Напрежение в гърдите, последвано от леко боцкане, като "игличките", дето си ги правехме като деца по ръцете.
... за мен е твърде смущаващо подобно обяснение.  Sick
И с мен е така.
Виж целия пост
# 10
при мен също няма такива екстри Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Отдавна се чудя дали при всички кърмачки това чувство е сходно. Пък и скоро не сме говорили за секс.  Mr. Green Добре де, при мен прилича на оргазъм, но в гърдите.  Laughing  Добре дошли на "господарите" от съседният форум  Twisted Evil Напрежението, продължителността, отпускането след това - всичко. Само дето е в областта на гърдите и липсва удоволствието от аналогичното, но по-надолу.  Mr. Green Но много прилича.

При вас какво е усещането при слизането на млякото? 
Същата работа е и при мен.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ех,де да беше такова усещането Laughing.
При мен е като леко боцкане,но не е непрятно.
Виж целия пост
# 13
Боцкане на малки бодлички.........а когато всмукна за пръв път изпитах такава зверска болка, че раждането нищо не беше....разревах се от яд, че никой не ме беше предупредил за това, дори във форума
Виж целия пост
# 14
нямам никакви усещания, да не съм дефектна  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия