Детски надбавки?

  • 695
  • 13
Някой знае ли колко месеца назад се смятат доходите,когато се подават документите за детски надбавки? Досега беше 6,има ли промяна?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
няма промяна  така е все още  Peace
Виж целия пост
# 2
Да, има промяна - вече се прилага служебна бележка от работодателя за доходите за 12 месеца назад. Също така вече и периода на подновяване на документите ще бъде едногодишен - т.е. подаваш март 2006, след това чак март 2007г.
Виж целия пост
# 3
има промяна сега искат за 12 месеца назад това е от средата на април. Имаше и други теми по въпроса погледни и тях
Виж целия пост
# 4
12 месеца назад.
Виж целия пост
# 5
хм  newsm78 аз подадох януари и нямаше такова нещо това е ново не го знаех
Виж целия пост
# 6
хм  newsm78 аз подадох януари и нямаше такова нещо това е ново не го знаех
Доколкото знам, е от март - февруари все още беше за 6 м.
Виж целия пост
# 7
Мисля, че наредбата (или там какъвто е документа) е от 10.03.2006 г. Да каже някой от кога влиза в сила - сигурно ли е, че от април?
Виж целия пост
# 8
Аз подадох март - нямаше такова нещо?!? #Crazy
Виж целия пост
# 9
 Говореше се нещо,че ще се подават вече за цяла гадина,но не съм чула да са го приели  newsm78
Виж целия пост
# 10
Вече е влязла в сила! 12 месеца назад. smile3515
Виж целия пост
# 11
аз съм подала декември за 6 м. назад, сега като трябва да подам май месец пак,какво става - за 12 м.ли трябва,нали 6-те месеца ще се дублират ...или трябва да подам чак декември за да мине цяла година?
Виж целия пост
# 12
камелия , подавай сега - месец май - за 12 месеца назад, ако пропуснеш ще ги загубиш. Нищо че се дублират - тези данни са необходими, за да се изчисли брутния доход за 1 месец за 1 човек от семейството, т.е. сега дохода за 12 месеца назад ще се дели на 12, така че няма проблем.
Виж целия пост
# 13
Вече е 12 месеца назад.Вчера една мама от града си взе декларация 12 месеца назад. да 6 -те месеца се дублират
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия