Здравейте и от мен!Не съм от активно постващите във форума,но съм често негов посетител!Сега обаче и аз ще се включа към всеобщата
лудост,относно всякакви средства за отслабване(не че досега не съм била част от нея  Wink ),като ви"подпаля"с един въпрос!!!
  Става дума за чай за отслабване,който се казва Manasul и мисля ,че е испански,защото преди 3 г. оттам ми го донесоха.За съжаление опаковката беше само една-с 50 филтърни пакетчета вътре-и не съм сигурна имаше ли някакъв ефект върху "стройното"ми тяло(имам да свалям 20 кг  #2gunfire ),защото  го пих с прекъсвания.Свекърва ми ми го донесе,след гостуване там.Тя го беше пила и там и незнам дали от жегата или от чая,но беше свалила страшно много кила.А и го беше препоръчала една мома,живееща там,която с него е свалила около 10-15 кг(не си спомням точно вече).Е за съжаление не намерих тук този чай...А поне ми се иска да се убедя след по-дълга употреба,че като повечето таквиз отвари нЕма ефект!'Щото и аз ,както много от вас,какво ли не изпих вече,ама отърване нЕма!Ами какво да направа-ще ми се на баницата мекото ,ма ако може да не ми е голямо д-то!
  Та да попитам-някой чувал ли е за т'ва поредно "чудо"и има ли  въобще то почва у нас?  newsm78
 Ето линк към официалния сайт  http://www.manasul.com/en/products/manasul.html
Виж целия пост