за пърженето на мекици

  • 9 166
  • 24
може ли да се пържат мекиците във фритюрник
Виж целия пост
# 1
Даже се препоръчва, понеже във фритюрника се контролира температурата на мазнината  Peace
Виж целия пост
# 2
Ние само във фритюрника ги пържим
кой ще виси пред тигана иначе  Laughing
Виж целия пост
# 3
Ми аз във фритюрник ги пържа по принцип,по бързо става и не поемат толкова мазнина както в тигана.
Виж целия пост
# 4
И аз препоръчвам пърженето във фритюрник  Peace -от няколко години само там ги пържа!
Виж целия пост
# 5
Даже се препоръчва, понеже във фритюрника се контролира температурата на мазнината  Peace
Добре де в този фритюрник само мекици ли трябва да се пържат?
Виж целия пост
# 6
Абсолютно всичко пържим в него. Само че да не се смесват миризмите и да се поемат от различните продукти преди да започнеш да пържиш сложи резен-две ябълка. Гарантирано не остават миризми.
Виж целия пост
# 7
Незнам дали може,но се питам къде отива брашното,което пада от мекицата.Може да е мъничко,но пада.

Аз нямам фриктюрник защото не ползвам пържено олио втори път.
Пържа мекици само в тиган и след това хвърлям олиото.
Виж целия пост
# 8
Незнам дали може,но се питам къде отива брашното,което пада от мекицата.Може да е мъничко,но пада.

Аз нямам фриктюрник защото не ползвам пържено олио втори път.
Пържа мекици само в тиган и след това хвърлям олиото.


Аз ползвам фритюрна мазнина- тя е за многократно използване.А мекичките на намазнен плот разточвам и режа и  не съм забелязала при смяна на мазнината да има остатъци от брашно  Wink
Виж целия пост
# 9
Ама не ви ли стават много мазни мекиците, пържени във фритюрника?
Щот на мен ДА ooooh!

А резените ябълка вътре във мазнината ли, майчето? Ми то те така ще я скапят.  Tired
Виж целия пост
# 10
Даже се препоръчва, понеже във фритюрника се контролира температурата на мазнината  Peace
Добре де в този фритюрник само мекици ли трябва да се пържат?
Не бе, мила, що така реши  newsm78
А на мен никога не ми стават мазни, пържа на 170 С и няма оплаквания. По принцип за да не поема много мазнина тестото, в него се капва ракия.
Виж целия пост
# 11
Пържа ги в тиган - нещо идеята за пържене във фритюрник не ми допада - както Шани е написала ми се струва, че ще станат много мазни.
Виж целия пост
# 12
Ама не ви ли стават много мазни мекиците, пържени във фритюрника?
Щот на мен ДА ooooh!

А резените ябълка вътре във мазнината ли, майчето? Ми то те така ще я скапят.  Tired

Шани, целта на ябълката е да поеме миризмите. Слага се, когато олоиото е загряли и седят там две-три минутки, вадиш и ги хвърлш, защото мисията им по обезмирисяване е приключила Laughing
Виж целия пост
# 13
А резените ябълка вътре във мазнината ли, майчето? Ми то те така ще я скапят.  Tired
защото мисията им по обезмирисяване е приключила Laughing

... както и мислията по разводняването на мазнината. Айде и без такива "малки тайни"  Stop

Виж целия пост
# 14
мекици пържа само в тиган.Фритюрника използвам само за картофи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия