препоръка-Варна-

  • 506
  • 4
Здравейте всички.Моля да ми препоръчате доктор от Майчин дом-Варна.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Аз по принуда съм обиколила половината и не знам кого да ти препоръчам  Thinking Всъщност най-добре е да уточниш за какво ти е. Едно е за следене на бременност, друго за гъбички ...

Аз лично останах най-доволна от д-р Евгения Георгиева, основно защото не си придава важности и ако не може да ти помогне търси помощ от колеги. И от д-р Яков естествено, който ме оперира по спешност.
Не останах доволна от д-р Капка Атанасова (верочтно мнозина ще се учудят) - не ми обърна никакво внимание, и от ... ох не се сещам за името  Embarassed Даниела ... както и да е, обърка жълтото тяло на бременността с киста  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
az hodia pri dr. Hala4eva i sam mnogo dovolna,mislia i pri neia da rajdam,ako ima6 drugi vaprosi pitai bez da se pritesniava6   bouquet!
Виж целия пост
# 3
Можеш да видиш темите в Здравния справочник. Там има инфо почти за всички лекари от МД. Аз лично ходя при д-р Яков.
Виж целия пост
# 4
Точно преди 4 месеца родих със  секцио в "Майчин дом" при Даниела Станева. Тя ми води и бременността, акушерка беше Рени Корновска. Много съм доволна и от двете. Станева е много внимателна ВИНАГИ, което за мен беше най-важно. Освен това съм чувала мнения че е добър специалист и от други жени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия