Въпрос към дългокърмещите - и пак за цици:-)

  • 1 334
  • 23
Изкушавах се да е анкета като онази преди няколко месеца за увисването на гърдите, ама се разколебах... Та въпросът ми е - намаляха ли ви гърдите???

Винаги съм имала прилично голям бюст за килограмите си преди да забременея. По време на бременността к'вото порасна беше до към третия месец и после - чак след като ми слезе кърмата. Когато останаха само сутрешното и вечерното кърмене бюстът ми постепенно се върна в нормални размери. Но откакто тръгнах на работа (преди близо пет месеца) много отслабнах (и най-накрая си върнах съвсем килограмите!!!!) и оттогава хич ме няма  Confused Навремето мъжът ми разправяше за някаква среща на съученици, на която се появила девойка с ученически прякор "Гърдата", която обаче се наложило да питат къде са й гърдите и тя отговорила, че децата й ги изпили. Тогава ми се стори странно, ама сега я разбирам напълно!  Embarassed

Срам, не срам, на дърти години и аз ще започвам да се интересувам от последните достижения на "сутиеностроенето"  Simple Smile! А при вас как е?
Виж целия пост
# 1
Моите все още са малко по-големи от нормалното, макар че на килограми съм поне 5кг под обичайното си тегло и съм грозно кльощава. Но разликата е наистина малка и удобно си влизам в сутиените от преди бременността (когато реша да се тормозя с такива работи). Явно и това ще се окаже много индивидуално Grinning
Виж целия пост
# 2
Моите са все още лееееко по-големички отпреди, но съвсем леко - сутиените отпреди да забременея ми стават почти всички, с изключение на 2-3.Прави ми впечатление, че именно тези тип "уондърбра" не ми стават, не знам що тъй Rolling Eyes
Ако минем само на 2 кърмения за деня, не знам какво ще е положението, но не ми се вярва да ми изчезнат гърдите.
Виж целия пост
# 3
но не ми се вярва да ми изчезнат гърдите.
Дано при теб е така! Те моите не че са изчезнали съвсем, но определено са по-малки (поне и двамата с мъжа ми мислим така  Laughing) А иначе и на мен ми стават сутиените отпреди забременяването, ама просто не е същото  newsm78
Виж целия пост
# 4
Незнам как е при другите, но при мене в цифри е следното: от нормално преди да забременея 89, стигна до 106  Shocked сега е 93  Close за височината не съм мерила, а трябваше, защото в момента гърдите ми изглеждат като изстискани след кърмене. Преди това - все още добре  Wink
Виж целия пост
# 5
Ей, блазе на тия дето са им се поприбрали. Моите преди да забременея бяха от онези пред които не един мъж е възкликвал "най-страхотните гърди, които съм виждал", но след като забременях - като се уголемихааааа  #Crazy Сега откакто сме на многократно кърменеот вечерта до сутринта (бройте ни и със сутрешно и вечерно), са ми като тензух с кисело мляко за цедене - висналииии!!!! Не, няма да ми се приберат, сигурна съм, но цената, на която са ми такива, е огромна и сладка! И още 1-3 такива цени бих платила!
Виж целия пост
# 6
Не, няма да ми се приберат, сигурна съм, но цената, на която са ми такива, е огромна и сладка! И още 1-3 такива цени бих платила!

Е, чак пък абсолютно сигурна не бъди! Не че няма да останат поувиснали, но ще се поприберат като разредите кърменията. А за цената си абсолятно права!

Забравих да вметна, че когато драстично ми намаля бюста и отслабнах, всъщност бяхме само на едно вечерно кърмене - в продължение на цели три месеца беше така. После Цветина реши, че всъщност е сбъркала и сутрин си е най-добре да "изконтролираш" мама - току-виж днес не отишла на работа  Rolling Eyes Та от Нова година насам пак сме си на две кърмения, но като знам преди какви бяха и сега какви са вече се чудя к'во толкова намира да суче  baby_neutral
Виж целия пост
# 7
Изчезват, изчезват... аз вече кърмя по веднъж на ден и циците ми станаха наполовина, а и висят... Ще взема и аз да тегля един кредит за силикон!  Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
Изчезват, изчезват... аз вече кърмя по веднъж на ден и циците ми станаха наполовина, а и висят... Ще взема и аз да тегля един кредит за силикон!  Twisted Evil
така си и знаех! Добре че си ти, Зъхи, иначе щях да се отчая, че аз съм единствената с "изпити" цици! А за силикона изчакай поне да спреш с кърменето, да не се набутваш два пъти  Wink
Виж целия пост
# 9
Сори, Дейми, моите все още са малко по-големи отколкото преди да забременея. Но не знам дали не е просто заради сланините. Килограмите ги върнах, но определено съм все още доста мазничка и не изглеждам както преди втората бременност. Ама като не ми дават да пия л-карнитин, ще си ходя сочна и цицореста, пък да се пукат душманите. Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Ама като не ми дават да пия л-карнитин, ще си ходя сочна и цицореста, пък да се пукат душманите. Crossing Arms
hahaha  Joy  Joy  Joy
Да се пукат, я!
Виж целия пост
# 11
аз възлагах големи надежди на кърменето - да намаля гръдната обиколка, така и не мога да свикна с тежестта. за мое съжаление не мръднах нето грам, нито сантиметър  Cry
Виж целия пост
# 12
Малее, като ви слушам и ми причернява. Моите не са били кой знае колко големи, но поувиснаха, както и да ги погледна.... А сме само на 7 месеца, какво ли ще е след година??? Но пък от кърменето по- голямо удоволствие няма! baby_neutral Hug
Виж целия пост
# 13
Аз пък каво да кажа като моите никога не са били големи, даже и когато бях бременна.Малко се уголемиха като започнах да кърмя и сега съм на стартова позиция CrazyНе са виснали, но са едни по-меки.Незнам до като спра да кърмя какво ще стане- да не изчезнат съвсем Thinking
Виж целия пост
# 14
Все още са по-големи, но се кърмим доста.
След първото дете не намаляха, определено, надавам се и сега да е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия