ФДТ за смесена кожа

  • 2 093
  • 30
Здравейте!Кожата ми е смесена,използвала съм различни фдт-ни,но досега за никой от тях не мога да кажа,че е подходящият за мен.Ако има мами,които могат да препоръчат нещо изпитано ще съм много благодарна.Не ми се смята вече колко пари съм изхарчила за неподходяща козметика.  Crazy
Виж целия пост
# 1
и аз се интересувам от това, и как точно се нанася, да не стои като маска? Слагате ли дневен крем първо?
Сега използвам пудра, нанасям с четка. Но за по-специални случаи бих искала да използвам нещо с по-непрозрачно.
Виж целия пост
# 2
Пробвай Балансиращ фон дьо тен за Т-зоната на Орифлейм
Виж целия пост
# 3
Пробвай Балансиращ фон дьо тен за Т-зоната на Орифлейм
И аз съм с същия и съм много доволна.
Виж целия пост
# 4
Ще следя темата с интерес.

Изчетох всички теми за ФДТ в този форум, всеки хвали неговия си и тотално се обърках.

Нямам възможност да дам 20-ина лева за ФДТ, най-много 12 лв.

И моята кожа е смесена. Тука мамите хвалят Орифлеймските ФДТ....остана да си намеря представител, който има мостри.
Виж целия пост
# 5
и аз се интересувам от това, и как точно се нанася, да не стои като маска? Слагате ли дневен крем първо?

Задължително слагам дневен крем и след около 15-20 минути нанасям фон дьо тена с пръсти.Може и с тампомче,но на мен не ми е удобно.
Виж целия пост
# 6
Много съм доволна от ФДТ на Мейбълийн в кутийката - муса. Нанася се съвсем икономично, прави тена равномерен, не омазнява кожата и там, където порите са по-широки, не ги запушва. Под него задължително слагам лек хидратиращ крем, върху ФДТ - пудра и руж. Променя визията чувствително и определено - към по-добро.
Виж целия пост
# 7
Много съм доволна от ФДТ на Мейбълийн в кутийката - муса. Нанася се съвсем икономично, прави тена равномерен, не омазнява кожата и там, където порите са по-широки, не ги запушва. Под него задължително слагам лек хидратиращ крем, върху ФДТ - пудра и руж. Променя визията чувствително и определено - към по-добро.

Кач пара?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Ето и идин трик за да не седи ФДТ като маска.Като се нанесе ФДТ навлажняваш ръцете с вода и леко си слагаш на лицето.Така ФДТ изглежда естествено.
Виж целия пост
# 9
Опитай Ейвън - 2 в 1 - аз го ползвам - струва си
Виж целия пост
# 10
REVLON ! Ползвам го от няколко години и съм изключително доволна от него. Паралелно с това си купих един вагон на различни фирми като РИМЕЛ, БУРЖОА, МАКС ФАКТОР, ЛОРЕАЛ, МЕЙБЪЛИН, ЕЙВЪН И ОРИФЛЕЙМ  Embarassed...все с надеждата, че ще намеря нещо толкова добро като Ревлон, но ей така си стоят всичките употребявани само по един път!
Виж целия пост
# 11


със смесена кожа съм и от 2 години ползвам този, който е 2 в едно. скъп е, но е икономичен, а и няма да даваш пари за пудра. стои естествено и има хубаво покритие, колкото и малко да сложиш. дневен крем и после веднага него.
Виж целия пост
# 12
Според мен много подходящ е някакъв под формата на стик - има мног варианти, аз с две ръце гласувам за този на Боби Браун.
Виж целия пост
# 13
За комбинирана кожа е хубав ФДТ Ideal Balance na L'oreal. Има много добра покривност без да изсушава кожата.
Този, който е дала Мариябути, има хубав матиращ ефект. Добър е за мазна и смесена кожа. Не ми е слабост, не знам дали защото не уцелих цвета Rolling Eyes
Хубаво стикче отдавна не съм си купувала, та сега се замислих да потърся
Виж целия пост
# 14
, но ей така си стоят всичките употребявани само по един път![/b]
ами дай ни по един на половин цена да не ходят зян Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия