Вежди

  • 4 615
  • 63
Момичета,  с какво оформяте веждите си  - пинсета, кола-маска или нещо друго?!
Аз ги скубя леко, само отдолу с пинсета - често обаче ми се появяват черни точици няколко дни след това, които не мога да махна по никакъв начин - трябва да изчакам да пораснат косъмчетата, за да ги отскубна. Има ли решение на проблема?
Ако искате, може да пуснете по някоя и друга снимка на веждите си с указания как ги оформяте! Hug
Виж целия пост
# 1
Скубя си ги само с пинсета и то леко да оформя... в София съм намерила невероятна козметичка(по-точно 2 майка и дъщеря са), при които ходя само за вежди... така ми изписват очите.. аз определено не умея  Embarassed
Преди години имах няколко злополучни опита да ми оправят веждите и след всеки опит изглеждах като общипана  Sick мойте вежди са си редички по принцип и девойките не ми оставяха абсолютно нищо  Mr. Green след като се отказах да ползвам услугите на козметик ми препоръчаха въпросния салон...
Аз обирам ако нещо се покаже медувременно  Wink
за черните точки, май ще трябва да се включи някой по-разбиращ  newsm78 но ако са отгоре при челото, можеш да пробваш със скраб, а от долу е толкова нежна кожата, че май искаш не искаш, ще трябва да ги изчакваш  Sick
Виж целия пост
# 2
в София съм намерила невероятна козметичка(по-точно 2 майка и дъщеря са), при които ходя само за вежди... така ми изписват очите.. аз определено не умея  Embarassed


Къде се намира салона, моля кажи!:) Иначе и аз само с пинсета си ги скубя!
Виж целия пост
# 3
в София съм намерила невероятна козметичка(по-точно 2 майка и дъщеря са), при които ходя само за вежди... така ми изписват очите.. аз определено не умея  Embarassed


Къде се намира салона, моля кажи!:) Иначе и аз само с пинсета си ги скубя!
В Дружба... но при тях и да си запишеш час е такава лудница... винаги си чакаш, ще трябва да си отделиш поне час за едни вежди  Sick аз за това за другото си използвам друга козметичка, нищо че те са по-добри  ooooh!
Виж целия пост
# 4
С пинсета скубя, понякога и ако се наложи подрязвам с ножичка, ако някое косъмище стърчи упорито не накъдето трябва  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
И аз само със пинсета правя тази манипулация Peace

Шоколинка, слагаш ли им малко крем преди това  newsm78 пробвай така, и след 10м ги скуби, да се напоят малко коренчетата  Wink

Аз скоро пусках снимка в темичката "Грим", ама моите не са много за показване - аз не им харесвам формата, но като растат много бавно и нямам търпение да ги чакам за да им предам друга форма  Tired
Виж целия пост
# 6
 Ходя на козметичка която ми ги скуби с пинсета аз с тази дейност не мога да се справя , много добре ми ги оформя , просто ги изписват , е вярно ефекът не е дълготраен около една седмица и пак отивам
Виж целия пост
# 7
Момичета,  с какво веждите си  - пинсета, кола-маска или нещо друго?!


 hahaha Момичета,  с какво веждите си  Laughing

Аз веждите си с пинсета  Grinning

Тези черни точки се появявта на тъмни жени и тъмни вежди.Туширай отгоре с ФДТ или малко пудра,мисля,че няма как да ги избегнеш.Отскубвай косъма по посоката му и опъвай преди да дръпнеш хубаво кожата,да излезе колкото се може по-чисто косъмчето.Моя приятелка е много черна с огромни вежди и тя ходи на козметик и пак си ги има тези черни точки  Sad
Виж целия пост
# 8
Самичка, с пинсета махам само излишното отдолу. Моите са много редки и светли, за няква по-специална форма и дума не може да става. Не ходя на козметик, защото каквото и да правят веждте ми си изглеждат по същия начин. Tired
Виж целия пост
# 9
аз от 2-3 години намерих козметичка, която е маниачка и перфекционистка на веждите - ходя 2-3 пъти месечно при нея, а през останалото време сама махам малките косъмчета с пинсета. Аз също съм доста тъмна и с кестенява коса, но не ми се появяват въпросните точки - явно си е до кожа Thinking
Виж целия пост
# 10
аз също  ходя на козметик и там ми ги махат с пинсета, след като почнат  да избиват аз си ги махам но пак със пинсета
Виж целия пост
# 11
Сега се замислих - че то може ли да се махат вежди с кола-маска? Така няма ли да ги смъкнеш целите?  newsm78
Виж целия пост
# 12
аз от 2-3 години намерих козметичка, която е маниачка и перфекционистка на веждите - ходя 2-3 пъти месечно при нея, а през останалото време сама махам малките косъмчета с пинсета. Аз също съм доста тъмна и с кестенява коса, но не ми се появяват въпросните точки - явно си е до кожа Thinking

Къде е твоята козметичка?
 Аз отдавна се каня да отида на козметик с цел пооправяне на вежди, иначе в къщи с пинсетка .
Виж целия пост
# 13
Откакто се помня сама си оформям веждите с пинсета. Черни точки ми се появяват там, където е започнал да расте някой по-дебеличък косъм
Виж целия пост
# 14
аз от 2-3 години намерих козметичка, която е маниачка и перфекционистка на веждите - ходя 2-3 пъти месечно при нея, а през останалото време сама махам малките косъмчета с пинсета. Аз също съм доста тъмна и с кестенява коса, но не ми се появяват въпросните точки - явно си е до кожа Thinking

Къде е твоята козметичка?
 Аз отдавна се каня да отида на козметик с цел пооправяне на вежди, иначе в къщи с пинсетка .

на Орлов мост - Дивна Медик - специално за веждите ОЛЯ!!!! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия