Къде в София евтини бодита, ританки и изобщо дрешки за вкъщи.

  • 3 390
  • 44
Здравейте мами  bouquet, ако имате идея казвайте, че бебчо бързо расте и трябва да сменям  къщните дрешки. Peace
Виж целия пост
# 1
В ''продавам предлагам'' Hug
Виж целия пост
# 2
Евтини дрешки има в детския магазин на Пиротска.Пояснявам-под колоните на Пиротска и Ботев има детски магазин(хубав,но не толкова евтин).Магазина,за който говоря се намира точно срещу него.Малко е мизерен на външен вид,но има евтини дрешки на български производители.
Виж също и склада на Захи в Лозенец.
А също и складовете след Нестле София при сфетофара на слепите.
Виж целия пост
# 3
Аз имам 2-3 торби в къщи от моите, но не се ориентирам колко е голямо бебето ти и дали искаш носени дрешки
Виж целия пост
# 4
В "Даяна и Ники" в Х.Димитър
Виж целия пост
# 5
И на Илиенци.
Виж целия пост
# 6

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....
Виж целия пост
# 7
newsm10
Аз съм си намерила няколко магазинчета на Илиенци с български детски дрешки- много съм доволна! Peace
Виж целия пост
# 8
В Даяна и Ники в Хаджи Димитър.А Захи е в Лозенец ул.Бигла 4/кръстовището на бул.Черни връх и бул.Дж. Баучер/,но последните два пъти,когато ходих не работеше.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Има нов склад по диагонал срещу хотел ЦСКА в бившето Книгоразпространение. Аз още не съм ходила и незнам точния адрес, но ще го разуча ако има желаещи.
Виж целия пост
# 10

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....

На ул. Бигла № 4, до входа на Здравната каса.
Виж целия пост
# 11
Има един склад за бебешки и детски стоки-дрехи, колички, проходилки, легла, столчета,  шишета и всичко, което те интересува, цените са много добри, две момичета работят и са много приятни и мили.Склада е на база 1 покрит базар 2 клетка 155, ако искаш иди там и виж какво предлагат.
Виж целия пост
# 12
Евтини дрешки има в детския магазин на Пиротска.Пояснявам-под колоните на Пиротска и Ботев има детски магазин(хубав,но не толкова евтин).Магазина,за който говоря се намира точно срещу него.Малко е мизерен на външен вид,но има евтини дрешки на български производители.
Виж също и склада на Захи в Лозенец.
А също и складовете след Нестле София при сфетофара на слепите.


а къде са тези складове след Нестле че не мога да се сетя
Виж целия пост
# 13

Виж също и склада на Захи в Лозенец.

а къде се намира този склад в лозенец че и мен ме интересува.....

На ул. Бигла № 4, до входа на Здравната каса.
Здравната каса е на долната улица.Захи по- скоро е почти до детското отделение на 13 п-ка
Виж целия пост
# 14
Има един склад на Пиротска,близко е до пазара Д.Петков.В него има дрешки за бебоците,а и за нас майките Wink.Аз вчера взех на дъщеря си от там много хубаво потниче с къси панталонки за лятото за смешни пари-4.90 лв.И покрай нея си взех и потник за мен Blush
Ако искаш ще ти обесня по точно къде точно се намира,наистина има хубави и ефтини неща и то само българско производство Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия