Ясла-Варна

  • 2 015
  • 5
Аз все още съм в голяма дилема да ли да пусна малкия на ясла  newsm78
Някой може ли да ми каже нещо за яслата до Електрон? Какви са условията, лелките,директорката....? Доволни ли сте? А евентуално после дали ще го прехвърлят в градината директно  newsm78
Виж целия пост
# 1
Подала ли си молба? В момента места няма( инфото ми е от днес). Според директорката за да остане в градината трябва да е било в яслата, ама пак нямало гаранция.. За нея предимство е района- аз живея в блока срещу градината.
Виж целия пост
# 2
Венера аз живея в блока зад вашия Wink
Молба мисля да подам тия дни, но ако не стане за септември, трябва ли началото на януари пак да пускам за пролетта  newsm78
Виж целия пост
# 3
Относно районирането, което ужким е отпаднало, районът на яслата е по-голям. Градината обслужва Ген. Колев 87 и блока на ул. "Никулицел". Всички останали попадат в района на Ян Бибиян. Това няма голямо значение, само да уточня Peace
Приемните дни на директорката са : вторник - 16.00- 17.30 и петък - 9.30- 11.00( или 9 - 10.30, не съм много сигурна). Подай си сега молбата, заедно с копие от акта з араждане на детето и служебни бележки от местоработата на 2-мата родители (или който работи).
За септември мисля, че няма  да има проблем, а за другата година трябва пак молба през януари. Успех Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Дид,молбите там ,а и мисля навсякъде се подават януари в годината,в която искаш детето ти да посещава ясла или градина.

Големият ми син е там от яслена възраст,а сега април и малкия го давам там.Доволна съм от всичко,госпожите в яслата са добри и много хубаво ги гледат. Peace
Проблема е ,че е голям наплива в това ОДЗ и трудно приемат. Confused Директорката не е корумпирана,в смисъл пари на ръка не взема,а е на принципа материални облаги за градината и яслата.Кой каквото може и иска да направи. WinkИмай го в предвид!
И тези,които са по район там имат предимство и децата им влизат градинска група.Трудно е и не могат всички деца от ясла да бъдат приети в градината,защото яслените са 2 групи от по около 20 деца,а градинските са по 1 от около 30.Толкова им е лимита и им се правят проверки.
Отиди на място и говори с директорката,г-жа Евтимова,приемния и ден за родители е вторник.
Успех ви желая и може Йоан да е заедно с Калоян! Peace Wink
Виж целия пост
# 5
 Thinking а, какво ще правите през лятната ваканция на яслата 7.08-31.08, ние не сме в сборната група. Чували ли сте за занимални, може и само на половин ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия