ПОМОЩ - Положителен "Австралийски антиген"

  • 6 843
  • 30
Преди малко получих теста си за хепатит, някой знае ли какво означава:
НВsAg(+)пол.
Виж целия пост
# 1
Аз мисля че това е сифилис, но не е опасно за бебето. Проблемът ти е друг - нито една АГ няма да те приеме за раждане ако не се излакуваш! Успех!
Виж целия пост
# 2
Според мен това не е сифилис  newsm78
Виж целия пост
# 3
Сифилисът  и СПИН-ът се изследват с кръвен тест "ВАСЕРМАН". Той ми е отрицателен.
"Австралийският антиген" е само за хепатит. Но самата абревиатура, която е положителна,  не ми говори нищо.
Виж целия пост
# 4
Аз мисля че това е сифилис, но не е опасно за бебето. Проблемът ти е друг - нито една АГ няма да те приеме за раждане ако не се излакуваш! Успех!
лелелееее ама недей да плашиш така момичето,това не е нито сифилис,нито хив!!!това 4е ти е + австралийския антиген не е толкова страшно,не се налага никакво лечение,няма опасност и за бебето
Виж целия пост
# 5
Миналата година, когато сестра ми беше бремена също имаше положителен за хепатит, който не беше опасен за бебо. Но тя не си спомня използваните съкращения. Дано да си права paff.
Виж целия пост
# 6
Мисля, че е хепатит Б newsm78 Ама мисля... Защо не си попиташ доктора най-добре и не си направиш още едно изследване. Понякога бъркат Дано и при теб да е така Hug
Виж целия пост
# 7
Консултацията ми е за утре сутринта, но до тогава ще ми се пръсне сърцето. Поразрових се из Нета - наистина е Хепатит Б, дано да не е от "гаднярския".
Виж целия пост
# 8
Ако е Хепатит Б, няма страшно за детенцето. Моя позната беше така. А ако беше от другия ти вече щеше да си усетила. Лошото е, че няма да те оставят да си с другите майки. Според мен трябва бързичко да се ориентираш към часта болница за раждане и там няма да ти направят проблем, защото така и така там са изолирани майките една от друга. Но съм сигурна, че няма опасност за бебчето. После мисля, че тя пи някакви лекарства, но ми  е неудобно да я питам как беше...  Confused
Виж целия пост
# 9
На една мама от форума също и беше показало положителен, направи втори тест на друго място и - отрицателен Може да са объркали нещо в лабораторията.
Виж целия пост
# 10
И на мен ми се иска да е объркване, но съвпаденията станаха малко повече. Сестра ми има такъв или подобен резултат, преди години ми правих оерация от херния и ми приливаха кръв ....., но предполагам, че не е страшно. Мерси мамчета.
Виж целия пост
# 11
Аз мисля че това е сифилис, но не е опасно за бебето. Проблемът ти е друг - нито една АГ няма да те приеме за раждане ако не се излакуваш! Успех!
леко-леко!
И трите неща, които пишеш са ГРЕШНИ!
Виж целия пост
# 12
Можеш спокойно да родиш в Майчин дом, на втория етаж е изолатора. Там има две стаи за случай като твоя.
Виж целия пост
# 13
Аз мисля че това е сифилис, но не е опасно за бебето. Проблемът ти е друг - нито една АГ няма да те приеме за раждане ако не се излакуваш! Успех!
леко-леко!
И трите неща, които пишеш са ГРЕШНИ!

Моля, недейте да пишете с лека ръка неща, в които не сте сигурни и нямате достатъчно информация, все пак смисълът на форума е взаимопомощ.
Моят съвет е да първо да се повтори изследванрто, оттам натаък да се правят заключния.
Виж целия пост
# 14
Лекарското съсловие не би отминало с лека ръка дори и потенциална опасност за теб, детето или други хора, така че споко

Антигена ти е сигурно от прекаран незабелязано хеп. Б. Той остава в кръвта дълго време/ май 20 год/. Някога баща ми пребуледува такъв хепатит и по тази причина не е кръводарител. На нас ни няма нищо Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия