Може ли това да означава, че има алергия към цитрусите?!

  • 412
  • 7
От един-два месеца й давам портокал и много го харесва. Напоследък обаче ми прави впечатление, че като хапне повечко и на другия ден ако не я усетя веднага, че се е изакала и поседи малко повечко с мръсния памперс, й се възпалява дупето.
Дали това е алергия, или нормална реакция към по-киселинното ако, в следствие на портокала?!  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ако имаше алергия, мисля щеше да се изрине по лицето и телцето. По-скоро е реакция някаква към акото явно. Щото при нас има точно такава алергия и до няколко часа/и то през кърмата/ се появява обрив Sad Затова тая година съм изяла 1 мандарина само и 1-2 парчета портокал Cry
Виж целия пост
# 2
И при нас го има това,даже мислех да пускам тема,никога не сме имали проблеми със за4ервено дупе,но откакто запо4нах да давам по малко портокал(преди 2-3 седмици),на другият ден дупето му непременно се за4ервява.Лекарката ни каза преди да му давам портокала,да го измия добре след като съм го обелила и да махам много добре бялото поресто нещо,което е то4но под кората.
Виж целия пост
# 3
Побутвам, за да чуя още мнения!
Виж целия пост
# 4
Ами на мен не ми звучи като алергия, щом няма нищо друго.Но все пак не съм специалист Confused
Виж целия пост
# 5
На моето дете му се зачервява дупето засега само от чушка и от спанак. Не мисля, че е алергия, портокалала е по кисел, може би дразни повече.
Виж целия пост
# 6
Според мен не е алергия, а съвпадание.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И при нас се появява зачервено дупе, но аз още не съм давала портокал. От цитрусите съм давала само киви, ананас и мандарина. При Дана е на периоди, и аз винаги го свързвам появата на нов зъб. Според мен не е алергия, а и да е тя трябва да я надживее. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия