Боцкане с игла по дупето!

  • 2 870
  • 28
Наскоро чух удивително изказване-ако искаш да отучиш детето си от памперса и да не се напикава в гащите,след всяко изпускане  трябва да го боцкаш с игла по дупето или крачето,за да се "научи"!?!?
Изумих се,необходимо ли е да си стресираме децата,само и само да да ги отучим от памперсите?
Виж целия пост
# 1
Що за глупости? А някой да е препоръчал забиване на клечки под ноктите?
Виж целия пост
# 2
Такова нещо чувам за първи път. Лично на мен това ми звучи ама мноооооого гадно.
Детето само ще си покаже кога е готово за това или онова. Защо трябва да се прибързва и да се стресира не само детето, но и тези покрай него. Всички се научават да ходят без памперси. Някои по-рано други по-късно. Това е като с проговарянето, прохождането и ред други неща. Нали децата ни непрекъснато ни доказват и показват, че са различни и уникални.
Виж целия пост
# 3
Това си е жива инквизиция. Изобщо не мога да си представя дори да си бода детенцето. Как изобщо им идват на хората на ума такива неща?
Виж целия пост
# 4
Изумих се,необходимо ли е да си стресираме децата,само и само да да ги отучим от памперсите?
Абсолютно НЕ!
Виж целия пост
# 5
  #Crazy

Колко мъка има по тоя свят Боже........
Виж целия пост
# 6
Първо ми стана смешно като го прочетох, после се замислих, че наистина има откачалници, които може и да го правят. Както мазането със сол на новороденото примерно...........
Боже Tired
Виж целия пост
# 7
ЕЙ СЕГА САМО ИГЛАТА ДА СИ НАМЕРЯ.УЖАС.....КАКВИ ЛИ НЕ ГЛУПОСТИ  ЧУВАМ НАПОСЛЕДЪК.
Виж целия пост
# 8
Това да не е някаква нова разновидност на акупунктура  Laughing
Виж целия пост
# 9
Това да не е някаква нова разновидност на акупунктура  Laughing

АкуГЪЗУРА..
Виж целия пост
# 10
Наскоро чух удивително изказване-ако искаш да отучиш детето си от памперса и да не се напикава в гащите,след всяко изпускане  трябва да го боцкаш с игла по дупето или крачето,за да се "научи"!?!?
Изумих се,необходимо ли е да си стресираме децата,само и само да да ги отучим от памперсите?
Това от някоя баба ли го чу  Rolling Eyes не искам да си мисля, че една съвременна майка би могла да  го каже, камо ли пък да го прави  ooooh!щ
Пази Боже  !
Виж целия пост
# 11
Нямам думи ...
Същото съм чувала, само, че по ръчичката, когато пипа нещо  Confused
Виж целия пост
# 12
Какви игли ве мами... електрошок ползвайте.
Как ша е гарга, да е рошава.
Но пък наистина няма да се учудя ако някой го прилага на децата си.
Виж целия пост
# 13
Какви игли ве мами... електрошок ползвайте.
Как ша е гарга, да е рошава.
Но пък наистина няма да се учудя ако някой го прилага на децата си.

Ти пък какъв съвет даваш само....нИдей, че някой ще го вземе за чиста монета и току виж се изпразнили оръжейните магазини  Crazy
Виж целия пост
# 14
Това е садистична постъпка.. Тези хора са болни мозъци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия