Епилиране на 'деликатни' места

  • 1 783
  • 25
Понеже напоследък доста се изговори за възможните начини за епилирането на триъгълника, останах с впечетлението, че доста от Вас ползват епилатор за тази цел.
Затова имам една молба:
Вече около 10год ползвам един турски епилатор, но съм решила, че е крайно време да го заменя с нещо по-добро. Искам да е епилатор, с който да мога да си епилирам и триъгълника, защото досега ползвам депилиращи кремове, но е много бавно и неудобно  ooooh! Чувала съм, че някои епилатори имат специални приставки за интимната област, но като цяло досега не съм  се интересувала от такъв вид техника и нямам представа каква марка и какъв модел да избера  Rolling Eyes
Ще съм много благодарна, ако споделите опита си  Simple Smile
 
Виж целия пост
# 1
Моят е Philips Satin ice optima,с функция за изстудяване и за ексфолиране.Не е от моделите ,предвидени за интимните части,но аз си го ползвам без проблем.Доволна съм.  Peace
Виж целия пост
# 2
Мен ако питаш какъвто и епилатор да ползваш все една и съща работа върши.Моят е на Браун,ползвам го от 3 години,а пробвах и един "модерен" на една приятелка-същата работа.Виж някой ако има от тези със специалните приставки и се включи може да каже нещо по-добро.Май не ти бях полезна с нищо.... Embarassed
Виж целия пост
# 3
Днес в Cosmopolitan видях реклама на епилатор на Braun с много приставки, включително и за деликатни зони. Аз имам по-стар модел на Braun и съм доволна много от него
Виж целия пост
# 4
Уф, като ви слушам и се ядосвам на себе си Embarassed
Имам си Филипс с представка за деликатни зони, ама пусти страх....немога да го направя и немога... Иначе за краката проблеми нямам - свикнала съм и не ме боли изобщо.
А е срамота да ползвам самобръсначка за тези зони. Наканвам се, престрашавам се и а да почна и немога.
Я казвайте как го преодоляхте този страх newsm78
Виж целия пост
# 5
Моят е Филипс Satinelle на 100 години (е, хайде... на 7) без никакви приставки и приспособления и ми върши чудесна работа за целта.  Flutter
Виж целия пост
# 6
И моя е Филипс Сатинел на 3-4месеца и той ми върши работа без приставки
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви момичета  Hug
Доколкото разбрах - моделът няма значение, желание трябва да има  Wink
Виж целия пост
# 8
Епилаторите, които познавам са на два основни принципа - пинсети - Браун и дискове - Филипс. Общо взето това трябва да избереш. Аз преди да си купя пробвах на братовчедка ми с дискове и ми хареса, но в магазина ме убедиха да взема с пинсети и не съжалявам. smile3521Разликата е голяма! С пинсетния е по-безболезнено, макар, че след твоя турския, който е с пружина, предполагам, който и да е няма да го усещаш... Но аз ползвам моя Браун и за интимните части . Цялата!!! Отдолу, отгоре, отвсякъде... А на местата, където не стигам помага мъжът ми. Той се шегува, че можел да работи вече като козметик!!! И ако някоя приятелка се навие....
Виж целия пост
# 9
Епилирам се от години.Всичко без триъгълника.Не, че нямам желание, но не издържам на болката.Явно кожата ми е по-чувствителна.Колкото пъти пробвам направо ми избиват капчици кръв, а епилатора ми е нов и е с приставка, но уви.
Виж целия пост
# 10
Аз използвам на Браун и съм много доволна.Има представка за деликатните зони и се усеща само поносимо щипане.Не забравяй,че прага на болка за всеки е различен. Grinning
Виж целия пост
# 11
Ползвам си на Филипс най-евтиният епилатор, без приставки и др. глупости за всички части от тялото  Wink
Виж целия пост
# 12
С пинсетния е по-безболезнено, макар, че след твоя турския, който е с пружина, предполагам, който и да е няма да го усещаш... Но аз ползвам моя Браун и за интимните части . .......
Вярно, че е с пружина, но го ползвам само за крака, дори не съм си и помисляма да пробвам на друго място  Shocked Мисля, че имам висок праг на търпимост към болка , ама все пак ... Naughty
А това за мъжа ти е супер идея - ще взема и аз да науча моя, та да помага за общото благо  Joy
Виж целия пост
# 13
Имам Филипс с приставка за деликатни зони и масажираща част, но не я слагам.Ползвам си  нормалната + масажора, който наистина е с обезболяващ ефект.
Виж целия пост
# 14
Уф, като ви слушам и се ядосвам на себе си Embarassed
Имам си Филипс с представка за деликатни зони, ама пусти страх....немога да го направя и немога... Иначе за краката проблеми нямам - свикнала съм и не ме боли изобщо.
А е срамота да ползвам самобръсначка за тези зони. Наканвам се, престрашавам се и а да почна и немога.
Я казвайте как го преодоляхте този страх newsm78
И аз това искам да попитам?
Ще взема да се престраша сега  newsm78 или поне ще се опитам, само да не  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия