Антицелулитен крем на ЛОРЕАЛ???

  • 2 050
  • 6
Днес гледах в аптеката антицелулитен крем на Лореал. Някой ползвал ли го е и какви са ви отзивите за него? На цената на Леокрем гел би фазата е но все пак е Лореал newsm78
Чакам отзиви.
Виж целия пост
# 1
Аз бях взимала на сестра ми и тя не беше във възторг.Аз си взимах от същата сериа против стрии,превантивно,по време на бременността,но да ти кажа и от него не останах доволна.Иначе от кремовете за лице съм супер доволна,но за тяло не.И до кожа си ,де.Нека другите мами да кажат.
Виж целия пост
# 2
при мен действа, но ползвах и нощен и дневен. намалих и обиколки. от такива кремове чудеса не трябва да се очакват. зависи колко целулит и какъв режим на хранене и начин на живот се водят.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах известно време, имаше страхотен ефект, докато обикалях часове наред с количката (мажех преди излизане), но като се заседях в къщи... пак се появи гадният целулит Sad
Виж целия пост
# 4
А каква е цената?
Аз непрекъсната се мажа с разни неща против  целулит, но това не съм го пробвала.
Виж целия пост
# 5
Почти 18 лв. е. Сега потъвам в размисли дали да го купя или не newsm78. А иначе видях само един вид т.е не беше означено дневен и нощен крем против целулит. Дано не казах някоя глупост Blush
Виж целия пост
# 6
Добър е, но от би-фазния на Леокрема съм по-доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия