Кошница за кола (0+) - със стойка или без?

  • 1 886
  • 44
Момичета, колебая се каква кошница (група 0+) да купим за бебешората ни - със или без стойка (поставка, която остава закрепена към коланите на колата). Какво бихте ме посъветвали от гледна точка на удобство, безопасност и сигурност?
Виж целия пост
# 1
Нашето беше без стойка, даже не знам за какво служи  Embarassed но не ни е липсвала  Grinning
Виж целия пост
# 2
И ние купихме на Чико със стойка,но никога не сме я ползвали и според мен няма никакъв смисъл.
Виж целия пост
# 3
Със стойка е по-удобно, по-стабилно, по-безопасно  Grinning
за сравнение:
със стойка:


без стойка:
Виж целия пост
# 4
Нашето столче е без стойка, но и не съм виждала към нашето да се продава стойка. Може би е въпрос на избор.
Виж целия пост
# 5
Ползвахме кошница на Грако със стойка - голямо удобство беше. Базата си седи вързана с коланите, а кошницата се "щраква" върху нея.
И свикнала на тази глезотия ми беше супер досадно да връзвам кошницата, когато съм с друга кола...
Виж целия пост
# 6
ако ще го возиш често в колата,стойката е голямо удобство
Виж целия пост
# 7
Нашето беше без стойка, но когато го купувах, не знаех, че има със стойки. Сега бих купила със стойка.
Виж целия пост
# 8
Нашето е без, но аз тогава не знаех за тази система нарича се аутофикс и сега ако купувах бих си купила със. Първо столчето е по стабилно залкепено и второ е по бързо и лесно да го слагаш и махаш
Виж целия пост
# 9
Имахме и без и със стойка на Чико, по ред причини. Стойката на второто ни кошче си я возехме в багажика  Laughing Един път се опитах да я използвам и се оказа, че повече ми пречи от колкото да ми е в полза (обяснявам: понеже возя малкото на предната седалка до мен и като сложих кочето върху стойката се оказа, че не мога изобщо да виждам страничното огледало. #Crazy А определено не съм от ниските Naughty) Така че при нас стойката беше напълно безполезна. А колкото до двата модела на Чико показани на снимките по-горе, определено този без стойката ми беше по-удобен за носене,  тъй като дръжката му е тясна и пъти по удобна. Другото се чудех как да го нося, когато ми се налагаше newsm78
Виж целия пост
# 10
Със.
Стойката си стои монтирана в колата и само щраквам коша отгоре.
Виж целия пост
# 11
с предното дете бях без стойка, но сега ми се налага да търся със стойка
дори ако може ме посъветвайте на коя фирма да се спря, май ще излезе,че ще си купя нова количка с кош и стойка на края Party по принцип ако колата е с air bag е задълйително със стойка да е коша, ако се вози от пред. Сега съм пред дилема цяла количка с кош и стойка на Graco  или само столче със тойка на Chicco ?????? Ако продава някой във форома или мисли да продава до 2-3 месеца нека се обади  Hug
Виж целия пост
# 12
А да питам аз, кошниците без стойка могат ли пак да се монтират добре в кола и могат ли да бъдат добре обезопазени с коланите?
Виж целия пост
# 13
Да,могат, стабилно се монтират, но на мен ми е доста неудобно. Често ми се налага да го возя и особено като тръгна да върша работа... слагай, колани, сваляй по няколко пъти - кофти работа. Много исках да е със стойка, но едни познати ни я заеха и реших че по-добре да я ползвам няколко месеца докато порастне за голямо столче
Виж целия пост
# 14
Да,могат, стабилно се монтират, но на мен ми е доста неудобно. Често ми се налага да го возя и особено като тръгна да върша работа... слагай, колани, сваляй по няколко пъти - кофти работа. Много исках да е със стойка, но едни познати ни я заеха и реших че по-добре да я ползвам няколко месеца докато порастне за голямо столче

И аз така мисля! Много ми беше досадно това с коланите! Сега бих си купила със стойка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия