Отзиви за Peg Perego ARIA ??? - всъщност вече си купихме НеоНато

  • 1 047
  • 12
Мили мами, ползвал ли е някой тази лятна количка и ако да, доволен ли е?

Спряхме се на нея по каталог защото е много лека - 5.7 кг., но не сме я виждали наживо.
Виж целия пост
# 1
Ето я малко по на живо  Laughing



Страхотна е количката. Наистина е много лека. Нося детето в една ръка и нея, сгъната в другата.
Не знам какво да ти кажа - ако нещо конкретно ти хрумва - питай. Лека, маневрена, широка, удобна. Недостатък е може би само сенника - мисля, че лятото ще е необходимо допълнително чадърче. Голям кош за багаж. Амортисьори - вози много меко за лятна количка.

Доволна съм!


Виж целия пост
# 2
Не знам от къде ще си я поръчваш, но да ти кажа, че ако си я поръчаш директно от вносителите в Пловдив ще ти излезе по-евтино, дори и като си платиш доставката - количката е 235 лв. и доставка около 10 лв.
Виж целия пост
# 3
Не знам от къде ще си я поръчваш, но да ти кажа, че ако си я поръчаш директно от вносителите в Пловдив ще ти излезе по-евтино, дори и като си платиш доставката - количката е 235 лв. и доставка около 10 лв.
Ще я поръчаме от Пакостник, там е 290 лв, но ние като редовни клиенти ползваме и 5% отстъпка. Имаш предвид, че тези от Пловдив доставят до София за 10 лв? Имаш ли техни координати?

Аз обаче още се колебая дали Ариа или една Инглезина Еспресо, която тежи с 2 кг. повече, но има дъждобран и чувалче за краката за през зимата, т.е. нещо като комбинирана, е по-скъпа е с около 85 лв. Т.е. още не съм наясно дали чисто лятна количка или по-скоро лятна с чувалче за краката, за да я ползваме и зимата. Имаме една друга комбинирана, ама ще ни е малка следващата зима. И въобще не знам дали докато дойде зимата ще иска да седи в количка, тя и сега не иска, използваме я само за да се придвижим до градинката и наддава рев да излиза, щото седейки в количка не може да събира буклуците по земята и да търчи след някое минаващо куче Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз искам да попитам. А доколко пада облегалката и става ли за новородено / е не точно вече сме на 2 месеца/? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 5
Извинявай пак аз.
Ще може ли да напишеш координатите на вносителите в Пловдив? А какво ви е мнението на модела Венеция мт? Тя май става за малко бебе.
Виж целия пост
# 6
Фирмата вносител се казва Вито де Симоне, тел. 032621641. Преди време говорих с тях и казаха,  че ги доставят с куриерска фирма, и тъй като количката е лека и компактна, доставката е десетина лева.
Виж целия пост
# 7
Благодаря много!
Виж целия пост
# 8
Днес говорих пак с вносителите. Количките от новата доставка ще са с пороменена цена - 270 лв.
Виж целия пост
# 9
Днес говорих пак с вносителите. Количките от новата доставка ще са с пороменена цена - 270 лв.
Да, и аз говорих с тях сутринта, вече нямат на склад, чакат към 15 април следващата доставка на по-висока цена - 270 лв.

Виж целия пост
# 10
Аз обаче още се колебая дали Ариа или една Инглезина Еспресо, която тежи с 2 кг. повече, но има дъждобран и чувалче за краката за през зимата, т.е. нещо като комбинирана, е по-скъпа е с около 85 лв. Т.е. още не съм наясно дали чисто лятна количка или по-скоро лятна с чувалче за краката, за да я ползваме и зимата. Имаме една друга комбинирана, ама ще ни е малка следващата зима. И въобще не знам дали докато дойде зимата ще иска да седи в количка, тя и сега не иска, използваме я само за да се придвижим до градинката и наддава рев да излиза, щото седейки в количка не може да събира буклуците по земята и да търчи след някое минаващо куче Laughing
Виждам, че се интересуваш от Инглезина - по интернет четох отзиви за нея /в чужди сайтове/ и те са много добри. Голям плюс е че колелата й са по-големи. А това е добре за нашите дупки... Wink
Това е сайтът на вносителите на Инглезина - при тях Еспресо има намаление и доставаката е безплатна. Имат и всички  цветове.   http://www.velanas.com/ru/dept_1.html   Кликни горе в дясно - ще се появят всички варианти. Grinning
Виж целия пост
# 11
Виждам, че се интересуваш от Инглезина - по интернет четох отзиви за нея /в чужди сайтове/ и те са много добри. Голям плюс е че колелата й са по-големи. А това е добре за нашите дупки... Wink
Това е сайтът на вносителите на Инглезина - при тях Еспресо има намаление и доставаката е безплатна. Имат и всички  цветове.   http://www.velanas.com/ru/dept_1.html   Кликни горе в дясно - ще се появят всички варианти. Grinning
Благодаря за информацията, аз всъщност ги намерих и днес привечер бяхме при тях за да видим наживо Еспресо-то. Имаха само 2 цвята, но хич не ми се видя стабилна, позицията на облегалката се "застопорява" с връзване на нещо като връзка, отпред борда също ми се видя нестабилен. Та хич не се вдъхнових, докато Зипи-то на фона на тази е много по-стабилно. И понеже преди това гледахме и една на НеоНато в Малечко, направо се върнахме и я купихме нея - наистина е по-тежка с 1 кг от Инглезина Еспресо (но по-лека от Зипи-то), но е много по-стабилна и с удобна седалчица, колелата са доста по-маневрени и малко по-големи, летния вариант е с различен сенник, който се върти навсякъде и не е необходим чадър допълнително. Има си и зимен сенник (каквито са стандартните сенници на останалите колички) и чувалче за краката. И дъждобран. И е от доста по-хубава материя. По-скъпичка е, но мисля, че е класи над Еспресо-то. Просто Инглезина са решили да направят по-лека и доста по-евтина количка от Зипи и затова са създали Еспресо, но на мене и на моя мъж тя не ни хареса.
Виж целия пост
# 12
nati_nat, кой модел на Neonato купихте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия