Въпрос към мамите на момиченца

  • 918
  • 4
Здравейте! Предварително се извинявам за латиницата но сам в клуб където няма кирилица Sad
Въпросът ми е - дъщеря ми е на 1 год. и има гърдички. На прегледа при ГП-то ни казаха, че няма нищо тревожно, но за мое успокоение да се консултирам с детски ендокринолог. Не знам какво да правя, не знам дали е нормално, около мен други мами с такъв проблем няма. От скоро спрях пилешкото месо, но и давам телешко, което също е купено. Детето не е дебело, напротив, даже е слабичка. Говорих с една позната лекарка, тя ми каза, че ако е нещо серионзно ще има кървене, което ме довърши. МОля споделете!
Виж целия пост
# 1
Чувала съм че се получава следствие на тъпканите с хормони меса/най-вече пилешко/. Не се притеснявай, заведи я на ендокринолог, всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми е на 1г. 9м.И ние имаме такъв проблем,само че при нас е подута само лявата гърдичка.На моменти спада,на моменти се увеличава,но като цяло си е подута.Взехме направлени е и тези дни ще ходим да видим за какво става въпрос.Може би ще се наложат изследвания.Ако искаш ще пиша след прегледа.
Виж целия пост
# 3
Galia_D - мисля си, че трябва да й се направят хормонални изследвания.
Според мен сериозно трябва да се подходи към проблема и потърси компетентен лекар, който да я прегледа.
Виж целия пост
# 4
Чувала съм за такива проблеми, но слава богу това сме го нямали, но ще те посъветвам да намериш повече инфо по - въпроса и да си прегледаш детенцето, успех и пиши докъде сте стигнали!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия