Имам остра нужда от информоция за инвитро с донорска яйцеклетка

  • 1 155
  • 4
Здравейте момичета! Много ви моля ако знаете нещо по темата , да споделите Praynig Лекарите са на мнение ,че донорските яйцеклетки са единственият шанс при мен.Ние ще си осиновим детенце,но след като имам шанс и да родя не искам да се предавам а пък и ще съм още по щастлива да бъда майка на осиновено детенце и на родено от мен . И без това винаги съм мечтала да имам поне 2 деца.Та ако знаете нещо пишете моля Ви .Всякаква информация ще ми бъде от полза Колко струва,колко се чака ,има ли разлика в стимулацията  и каквото там знаете или сте чули.А ако има някой който е минал по този път но се притеснява да пише в темата нека ми пише на лични.  Предварително ви благодаря и ви желая да напълните форума с бебенца newsm32 newsm32 newsm32 newsm32  newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32  newsm10
Виж целия пост
# 1
Това са подобните теми от Зачатие:

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=search&mode=results

Желая ти успех!

Искам да попитам дали трябва да отговаряш на определени изисквания /да имаш съответната диагноза/, за да можеш да използваш донорска яйцеклетка или това е въпрос на личен избор?
Виж целия пост
# 2
Влагодаря Stuck Out TongueЗа кой ли път се убеждавам,че този форум е безценен newsm68 newsm44  261uu Hands Clap
Виж целия пост
# 3
Зачатие, откъдето извира основната информация по темата - също! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Да на "Зачатие" също благодаря  smile3525 Аз снощи пуснах и там същата тема и ми дадоха много полезни линкове   love001
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия