Каква тенджера под налягане?

  • 1 032
  • 7
Мили мами  Grinning
Искам да си купя хубава тенджера под налягане   chef , моля да споделите вашия опит - гледах в МЕТРО 4-5 вида, но нямам никаква представа  newsm78 Има FAGOR от 70-90 лв.,  TEFAL за  230 лв  #Crazy и някакви уж SOLINGEN за 30 лв.
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Солинген за 30-нещо не ми се вярва да е Солинген!Една позната има Тефал и каза,че е много доволна.Аз някъде видях Тефал за 150/май беше в Технополис или Техномаркет,ама ще те излъжа/.А Фагор знам,че са производители на бяла техника,не знаех,че и тенджери произвеждат!Иначе от трите марки,ако трябва да избирам бих си купила Тефал!
Виж целия пост
# 2
И аз съм за Тефал. Много са удобни
Виж целия пост
# 3
От три години имам фалшивият SOLINGEN за 30 лв. Доволна съм, ползвам я поне веднъж седмично, дъното е много дебело и е доста добра имитация, а и с тази цена, отдавна ми се е изплатила. Иначе и аз съм за Тефал-щом искаш истинско качество.
Виж целия пост
# 4
Ох, и на мен не ми се даваха 230 лв за Тефал. Купихме Steinbach от Метро, беше към 80лв май.
Виж целия пост
# 5
Ползвам Inoxpran и FAGOR. И от двете съм доволна. Литража им е различен.
Виж целия пост
# 6
На нас ни подариха за сватбата фалшив Солинген и е голям боклук. Клапите се скапаха много бързо и всъщност вече не може да се ползва под налягане. Не се лъжи да си купуваш такава.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за отговорите  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия