Забременяване след миомектомия????!!!

  • 1 815
  • 4
Моля споделете опита си...колко време да се чака..някой казват 6 месеца, други 3...
Виж целия пост
# 1
За мен няма правило. Аз забременях след 2,5 години, и то ин витро. Не че преди това не бях правила опити още доста време. Сигурно съм имала и друг проблем, който така и не се разбра откъде идва.
Пожелавам ти скорошен успех! newsm10
Виж целия пост
# 2
На мен ми правиха миомектомия "случайно", просто се наложи да ме оперират заради извънматочна и използваха случая. Хирургът ми каза, че е шил здраво и след 1-2 цикъла да действам. Аз чаках 3 месеца.
Обаче знам, че зависи от това къде са били разположени миомните възли, т.е. колко е рязано навътре в мускула на матката. Моите бяха най-отвън. При тези вътре в мускула се чакало поне 6 месеца.
Виж целия пост
# 3
Zdraveite,iliana01.Poluchih lichno saobshtenie ot vas,za vashiat povishen prolaktin.Opitah se da vi otgovoria,no kutiata vi e prepalnena i saobshtenieto nemoje da se izprati.Taka,che ako ne vi e problem i iskate moiat otgovor,pochistete si kutiata ot starite saobshtenia.Pozdravi ot men.
Виж целия пост
# 4
На мен ми каzаха 3 месеца, но мисля че има zначение раzмера, раzположението и т.н. А какво каzва твоя лекар?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия