Филма "Писмо до Америка"?

  • 1 115
  • 17
Някой може ли да ми каже от къде мога да го изтегля/да си го купя/копирам/взема под наем? Опитвам се от доста време да го намеря, засега безуспешно.  Sad
Виж целия пост
# 1
а гледала си си го ?
аz след 5 минути гледане се откаzах zавинаги  Crazy
ще видя дали още го паzя, но едвали .......
Виж целия пост
# 2
а гледала си си го ?
аz след 5 минути гледане се откаzах zавинаги  Crazy
ще видя дали още го паzя, но едвали .......


Да, гледала съм го, исках да го покажа на наши приятели.
Виж целия пост
# 3
сори иzтрила съм го  Sad
Виж целия пост
# 4
сори иzтрила съм го  Sad

 Мерси все пак   bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз го имам, ако кажеш и как да ти го share-на  newsm78
Виж целия пост
# 6
Гледала съм го, когато си бях в България - малко е депресиращ, но е хубаво направен. Хубаво е да се види.
Виж целия пост
# 7
Някой може ли да ми каже от къде мога да го изтегля/да си го купя/копирам/взема под наем? Опитвам се от доста време да го намеря, засега безуспешно.  Sad

Заповядай
Виж целия пост
# 8
А аз освен да ти дам и истинската песен, че тази от филма е  Sick  и няма много общо с оригинала...
Виж целия пост
# 9
И на мен ми харесва, макар и да е депресиращ  Cry
Biba  ти е дала линк, иначе бих ти го шарнала някъде Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм го гледала по Тв в България.
Хареса ми филма, но сега от актьорите помня единствено Мая Новоселска с една раница хляб на гърба си.
Виж целия пост
# 11
А аз освен да ти дам и истинската песен, че тази от филма е  Sick  и няма много общо с оригинала...

Аз я искам,благодаря! Hug
Виж целия пост
# 12
А аз освен да ти дам и истинската песен, че тази от филма е  Sick  и няма много общо с оригинала...
И аз я искаааам !  Grinning Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 13

Мерси много за линка! Нещо имам проблеми да го дръпна, ама като се прибере довечера спеца в семейството ще го оправи Wink . Мисля, че проблема е , че дърпам с Линукс и уж тръгва, пък не се тегли.
Мерси пак!
Виж целия пост
# 14

Мерси много за линка! Нещо имам проблеми да го дръпна, ама като се прибере довечера спеца в семейството ще го оправи Wink . Мисля, че проблема е , че дърпам с Линукс и уж тръгва, пък не се тегли.
Мерси пак!

Ани, трябва да имаш една програмка за сваляне и като натиснеш линка - да започне да се тегли - няма значение, че се с Линукс Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия