Тест за наркотици

  • 13 676
  • 42
Това е питане към мамите с по-големи деца Wink
Искали ли сте,минавало ли ви е през акъла да тествате децата се за наркотици newsm78
На мен .да и мисля да го сторя Sad

имате ли идея какви продоват по аптеките newsm78
Виж целия пост
# 1
http://www.tehnocombg.com/magazin.html

тука има някакви тестове

и тука: http://tehnocom.bgpharmacy.com/edro/
Виж целия пост
# 2

 За какви наркотици са тези тестове?КАкво ловят?
Виж целия пост
# 3

 За какви наркотици са тези тестове?КАкво ловят?
Марихуана, кокаин, хероин...
Виж целия пост
# 4
Много добра идея, особенно ако човек има по-големи деца ooooh!
Виж целия пост
# 5

 За какви наркотици са тези тестове?КАкво ловят?

Има комбинирани има и за отделните наркотици - марихуана, кокаин и т.н.
ама трябва някак да излъже детето, защото се правят с урина, като тестовете за бременност.
Абе пази боже, дано не са и основателни съмненията !
Виж целия пост
# 6
Тук също има повече инфо за такива тестове http://www.3med.net/tests.html#nark
Виж целия пост
# 7

 За какви наркотици са тези тестове?КАкво ловят?

Има комбинирани има и за отделните наркотици - марихуана, кокаин и т.н.
ама трябва някак да излъже детето, защото се правят с урина, като тестовете за бременност.
Абе пази боже, дано не са и основателни съмненията !

здравейте пак Simple Smile
Купих от комбинираните-за 6 параметъра.

Ще тестваме големият син,който е на 12 г. и нещо съвсем го вее вятъра на бяла кабила.Имаме известни проблеми с него,но се чудим от какво са породени.Нямаме основания да мислим,че взема наркотици,но искаме да му направим теста за собствено успокоение.

Затова и реших да питам колко от вас са прибягвали до тези тестове.
Благодаря ви  bouquet

Виж целия пост
# 8
Извинявай, как ще го накараш да направи теста? Моите биха се обидили страшно. Слава Богу, засега нямам подобни съмнения, но съм се замисляла по въпроса и не мога да си представя как точно може да стане. Каква е твоята идея? Моля те, сподели и как реагира синът ти.
Виж целия пост
# 9
Извинявай, как ще го накараш да направи теста? Моите биха се обидили страшно. Слава Богу, засега нямам подобни съмнения, но съм се замисляла по въпроса и не мога да си представя как точно може да стане. Каква е твоята идея? Моля те, сподели и как реагира синът ти.

Тъкмо това щях да питам и аз. Иначе знам за тестовете, обмисляла съм това упражнение. Информирала съм и Георги, че съществуват - той не знаеше- и че при съмнения и проблеми ще купя. Реакцията му беше ...смях в залата на тема 'майка ми пак полудя'.
Хубаво е, че ги има като вариант.
Виж целия пост
# 10
Аз съм правила не такъв тест, ами в кръвния център. Мойта мила майка, 'щото много ми имаше доверие ме замъкна с грандизен скандал. Пък после като беше отрицателен за всичко АЗ какъв скандал спретнах Crossing Arms Как не я набих не знам, (аз нея, не тя мен) и то не за теста ами защото разказа на всичките си приятели и познати за какво се съмнява пък после не щя да им обяснява, че е отрицателен.
Та тъй де - имай едно наум. ГолЕм скандал може да излезе. Ама знам ли, може някак да го убедиш. Във всеки случай нека не излиза извън вашето семейство.
И ако искаш да го лъжеш - накарай го да иде в поликлиниката да дава урина за изследвания. Ставаш комбина с лекаря или лаборанта и вземаш урина за теста. Обаче ако се усети - #Cussing out
Виж целия пост
# 11

 А не може ли да го подготвите предварително, като в непринуден разговор в къщи решите да си правите профилактични изследвания на урина(поне) и така да го накарате да се изпикае в къщи в шишенце, което да занесете в лабораторията, за да не трябва да ходи и той.(Така няма да въвличате чужди хора в подозрението си.Визирам лекари и прочие от поликлиника и лаборатория) И в крайна сметка пак занесете урината за изследване и му покажете послке резултата.ТАка хем той няма да разбере, че му нямате доверие, хем вие ще си свършите чисто работата.  Peace
Виж целия пост
# 12
Извинявай, как ще го накараш да направи теста? Моите биха се обидили страшно. Слава Богу, засега нямам подобни съмнения, но съм се замисляла по въпроса и не мога да си представя как точно може да стане. Каква е твоята идея? Моля те, сподели и как реагира синът ти.

Самият той е наясно с проблемите и последствията от вземането на наркотици.Голям е ,но вече е в доста трудна възраст и проблемите почнаха Sad
Контактува с по-големи деца и от него и знам,че в неговото училище се продава дрога.Това в комбинация с проблемите в училище и особеното му поведение ни накара да се замислим newsm78

Ще му кажем какво правим за да знае,че има контрол.Няма да го лъжем.ПРосто утре ще го накарам да се изпикае където трябва и ще направим теста.Друг начин няма.Периодично ще го правим без да знае.Друго си ако има на ум,че можем да го проверяваме и да не се поддава да заребяване.
Знам,че темата е много сложна,много можем да говорим,но за момента при него искаме да изолираме наркотика като причина.Може и да е малко строго,но нека знае,че можем да го проверяваме.

оказа се,че някои жени го правят редовно и казват,че спят по-спокойно Praynig
Виж целия пост
# 13

 А не може ли да го подготвите предварително, като в непринуден разговор в къщи решите да си правите профилактични изследвания на урина(поне) и така да го накарате да се изпикае в къщи в шишенце, което да занесете в лабораторията, за да не трябва да ходи и той.(Така няма да въвличате чужди хора в подозрението си.Визирам лекари и прочие от поликлиника и лаборатория) И в крайна сметка пак занесете урината за изследване и му покажете послке резултата.ТАка хем той няма да разбере, че му нямате доверие, хем вие ще си свършите чисто работата.  Peace

Бубе,то е като теста за бременност-пикае в едно легенче и се слагат 6 лентички.по една за всеки наркотик.Не съм го отворила пликчето с лентичките още.Така че няма ходене в лабораторя...........
А след цялата каша,която е надробил е наясно,че е злоупотребил с доверието ни и ще се понесе негативите,вкл. и теста.
не ми е приятно да го пиша,но възрастта е такава,че изпуснеш ли го сега-край,може да е фатално.
Виж целия пост
# 14
Ясно, че не трябва да го изпускаш, спор няма. Просто да не вземе да се засегне и да си каже нещо от сорта:"Като ми нямат доверие, поне да има за какво". На мен от такъв характер са ми притесненията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия