не мога да намеря една диета

  • 1 148
  • 21
загубила съм я и не можах да намеря с търсачка нищо.
само си спомням, че се ядеше точно и винаги по 200гр месо и беше седмична като се повтаря 2 пъти. след това може да се прави след най-малко 6 месеца.
не е японското. нещо друго беше. тук я четох.
ако някой се сеща.
Виж целия пост
# 1
Само месо ли? Дай друг жокер?
Виж целия пост
# 2
не е само месо. но си спомням, 4е трябваше да се яде само по 200гр месо. сваляха се около 7 кг и можеше да се повтаря след 6 мес. имаше отделна тема. една мама тук я беше дала. правих я и имаше ефект и исках да я препоръчам на позната.
а, беше разделено месото на бяло и червено.
Виж целия пост
# 3
фу, намерих я
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=59946.msg1093147;topicseen#msg1093147
пуснах за цвета и изкочи
 Laughing
Виж целия пост
# 4
i naistina li si otslabnala sas 7kg sas tazi dieta newsm78
Виж целия пост
# 5
правих я и имаше ефект и исках да я препоръчам на позната.


Какъв беше резултата за 2 седмици?

"?" колко литра е тази въпросителна?

Системата Скарсдейл съм я правила, стректно съм я спазвала и за 2 седмици свалих 5кг., които дълго време задържах. Но вече не се наемам да я правя, малко ми е трудоемка.

Виж целия пост
# 6
Интересна е диетата и е по-нормална от японското, яденетата са по-нормално разпределени през деня  Hug
Ще взема да я позна след лунната в сряда, ще пиша за резултата
Виж целия пост
# 7
имаше ефект и при мен и при мъжа ми, който я почна с мен. наистина свалих 7кг и досега не съм ги върнала. а и свалих от "трудните" места- ханша, корема, горната част на бедрата. до сега при мен тази е най-резултатната и съжалих, че не може да се прави по-дълго време.
но не трябва да се яде и пият сокове м/у яденетата иначе и се губи ефекта. най-много някой морков. много вода и чай.
Виж целия пост
# 8
момичета по колко вода е хубаво да се пие, може ли да ми кажете, а сокове без съдържание на захар добре ли е да се пият?
Виж целия пост
# 9
Някой може ли да ми каже коя е следващата дата за лунната диета newsm78
Виж целия пост
# 10
Хареса ми диетата, но тая риба и салата незнам дали мога да ги заменя с нещо друго, защото не ям нито риба, нито зелена салата.
Виж целия пост
# 11
За сокове знам, че не е желателно. ако не ядеш маруля мисля, че и зеле става. важното е да няма въглехидрати  и калории.
рибата я замени с пиле.

за лунната има тема.
Виж целия пост
# 12
Страхотия.....аз  сега правя  една  друга ...свалям от нея по 5 кила за 21  дена .....до  26   дена ....и после ще почна тази .....обаче  при бебеправенето....май не се препоръчват  диети , Мария ... Laughingзащото.....малко са  стресиращи за организма и психиката Wink Аз не съм на тази  вълна още.........никакво  забременяване докато не си сваля килограмите .....че  става страшно.... GrinningТа  сега трябва да отслабна, за да  почна да дебелея пак .... hahaha майко! Mr. Green

А за водата ....4  чаши е малко ...поне литър и половина....
Виж целия пост
# 13
Петя, каква е твойта диетка?
Аз вода пия много, направо мога да кажа че препивам с вода.Най-малко по 3 литра на ден пия.
Виж целия пост
# 14
Мойта е  въглехидратната.....,но не  я  спазвам манияшката.....да речем ....ям шницели със  сусамче по тях и брашно.......не издребнявам и пак е добре .....Ето как правя.....Ям....месо(пържено , печено, варено ).....яйца(пържени , варени)...зеленчуци , салати , риба , риба в доматен сос....консерви риба.,кренвирши, салами..(те  не са  за препоръчване , ама аз не спазвам  манияшката , нали ви казвам  Simple Smile )....Не  ям: нищо ,в което има брашно(спагети също), не ям ориз , картофи, няма захар(само захарин)  за кафето и чая..,не се ядат  ядки , бобови(фасул, леща,грах , царевица), не се  яде нищо млечно(сирена , млеко , кашкавал)......така ...Яде се по всяко време на денонощието ако си свиреп гладник Mr. Green(аз не го одобрявам и   след вечеря  не  ям повече ...може би салатка или чай) Няма ограничения в  количеството...или по часове...Пия много  вода ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия