Свободни места в няколко ДГ?

  • 758
  • 14
Здравейте!
Утре ще ходя да подавам молби в ДГ в района около нас.
Питанките ми са за следните заведения:
127 Златното пате
129 Приказен свят
167 Малкият принц
99 Брезичка
124 ЦДГ
162 ЦДГ

Моля ви, ако имате информация за свободните места в тези градини да споделите!
Наплашиха ме, че никъде в района няма. Също ме интересува изисква ли се спонсорство в някоя от тези градини.
Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Моя позната записа детето си в Брезичка..каза, че е чакала 2-3м


Не е давала нищо.

Тя отписа детето си от градината септември и януари или февруари, ако не се лъжа, бяха вече в Брезичка.
Виж целия пост
# 2
Това звучи много успокоително.  Hug
Иска ми се да тръгне септември.
Виж целия пост
# 3
Това звучи много успокоително.  Hug
Иска ми се да тръгне септември.

А неможе ли да ги питаш по телефона..или само на място става?

Т.е. дали имаш шанс..за да знаеш дали да подаваш молба при тях.
Виж целия пост
# 4

А неможе ли да ги питаш по телефона..или само на място става?

Т.е. дали имаш шанс..за да знаеш дали да подаваш молба при тях.
Май ще е най-добре на място да се отиде. Специално се освободих от работа за един ден та да обиколя всички, но ми се искаше някаква предварителна информация, ако някой знае, че доста съм притеснена.
Виж целия пост
# 5

Май ще е най-добре на място да се отиде. Специално се освободих от работа за един ден та да обиколя всички, но ми се искаше някаква предварителна информация, ако някой знае, че доста съм притеснена.

Ами да, щом имаш малко свободно време е по- добре на място.

Успех!!  bouquet
Виж целия пост
# 6
В 129 не искат спонсорство и аз поне не чаках за място, директорката е много мила жена. Но сега незнам как е. Най добре на място .Успех
Виж целия пост
# 7
Чета, ще ти бъда много благодарна, ако споделиш после къде какви места има и какви са ти впечатленията. Ние скоро ще се местим в района и искам да запиша Матей в ДГ наесен. За съжаление не познавам никой живеещ в Стрелбище и информация мога да почерпя само от мамите от форума.
Виж целия пост
# 8
Чета, ще ти бъда много благодарна, ако споделиш после къде какви места има и какви са ти впечатленията. Ние скоро ще се местим в района и искам да запиша Матей в ДГ наесен. За съжаление не познавам никой живеещ в Стрелбище и информация мога да почерпя само от мамите от форума.

Нямаш порблем! Утре ще пиша  Hug
Виж целия пост
# 9
Така. Резултат от вчерашното ми обикаляне:

В 127 Златното пате няма места, не ми приеха и молбата, в 129 Приказен свят също. В 162 Вихрогонче сме с молба с входящ номер 92 и почти нулев шанс, а в 167 Малкият принц ще подавам в понеделник, защото вчера изпуснах приемното време.
бщо взето положението е тежко  #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Чета, аз подадох молба във "Вихрогонче" през февруари и сме № 67. Директорката ми каза, за септември шанс почти няма, но да съм хранела надежди за октомври! Другаде не съм подавала още молби и сега, като чета, направо взе да ме втриса леко.
Виж целия пост
# 11
Там ми казаха, че вероятно ще са две групи. Моят съвет е да подадеш в още поне една ДГ молба, че положението наистина не е хч розово. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Чета, жесток ти е аватара, ама все се стряскам като те чета и видя тая бясна котка да стреля в детето.  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 13
Чета, жесток ти е аватара, ама все се стряскам като те чета и видя тая бясна котка да стреля в детето.  Laughing  bouquet

Мда...нещо и на мен не ми харесва така и ще взема да разместя, че милото ми дете  Crazy
Виж целия пост
# 14
Така. Резултат от вчерашното ми обикаляне:

В 127 Златното пате няма места, не ми приеха и молбата, в 129 Приказен свят също. В 162 Вихрогонче сме с молба с входящ номер 92 и почти нулев шанс, а в 167 Малкият принц ще подавам в понеделник, защото вчера изпуснах приемното време.
бщо взето положението е тежко  #Cussing out

Благодаря за информацията. Май ще трябва да се пообиколят и ДГ в по-близките квартали, макар че съм почти сигурна, че и там ситуацията ще е подобна.   ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия