:)

  • 911
  • 9
Blagodaria catnadeen, nova sam v tozi site i vse o6te se orientiram, blagodaria otnovo
Виж целия пост
# 1
Няма за какво! Можеш да напишеш и тук историята си и да напишеш, че искаш да се запознаеш със други!
ВЪобще това си е твоята тема и пиши и някакво заглавие - напр. "Искам да се апозная", или "здравейте и от мен"... бе каквото ти хрумне!
Успех и дано си намериш дружки - и виртуални и реални!
Виж целия пост
# 2
За твое успокоение и аз доста трудно се ориентирах първите пъти във форума. Даже исках да пиша в една тема, а не мога. Брех... голямо чудене падна. А после се оказа, че темата е заключена. Но аз бях решила, че в мене е проблема....
Искам да кажа, че е нормално да не се ориентираш добре в началото.
Добре дошла... /опа.. не искаме нови членове ама какво да се прави, след като вече си от нашия отбор по-добре да си общуваме/.
Виж целия пост
# 3
Ами, добре дошла и от мен, ако може така да се каже!
Тук никой не се радва да види нови попълнения, но те напоследък са доста. Мисля, че наистина ще срещнеш разбиране и приятелство!
Пък и много полезна информация има в този форум, която може би трудно ще намериш другаде. На мен лично форума ми беше от голяма полза и продължава да бъде! Wink
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Здравей и от мен.
А, каква е темата или по-скоро какъв е твоя случай и с какво може да помогнем.
Вече си част от нас така че давай нататък, разкажи за какво става на въпрос.
Виж целия пост
# 5
И  от мен -Добре дошла! Simple SmileДа,наистина е малко странно да ти кажа това точно в този случей.Но наистина си добре дошла ,защото тук винаги можеш да намериш подкрепа и утеха!Момичетата тук са страхотни и винаги намират начин и думи да те измъкнат от лошите мисли и настроение! GrinningАко искаш нещо да споделиш,за да ти олекне ,то насреща сме  bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравей и от мен.
А, каква е темата или по-скоро какъв е твоя случай и с какво може да помогнем.
Вече си част от нас така че давай нататък, разкажи за какво става на въпрос.

Виж в темата за Кои сме ние!

А на Делинда... Hug всички сме в кюпа, друго освен да се подкрепяме макар и виртуално не можем да сторим. Присъединявам се към написаното от Малвина!
Виж целия пост
# 7
 Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 8
Благодаря моми4ета, много мило от ваша страна  Simple Smile
И на мен ми предстои да бъда мама, през юли месец дай Боже,
въпреки 4е съм на 40 год, това ми е първа бременност и ще отглеждам сама бебчо. Интересно ми е сред вас, защото ще
почерпя опит макар и от по-млади мами  Wink, но животът е
такъв .
Виж целия пост
# 9
Добре дошла и от мен във форума!
Аз не съм сам. родител, но помагам тук на момичетата с консултации, а на теб мога с отглеждането на детенце.
Имаме едно сега очакваме второто, всеки момент.
Бъди здрава и се пази!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия