Фемина София 3D ли е ехографа наистина или 2D с по високо качество

  • 9 360
  • 22
Фатална морфология във Фемина София при доктор Виолета Димитрова на 3D ехограф ли се извършва или на най-обикновен високо качествен 2D. 40лв. ли е цената за оглеждане органите (всички) на бебето?Моля по-подробен отговор.Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 1
апаратът във Фемина има опция 3Д, само че най-добре се оценяват органите на плода чрез 2Д ултразвук. триизмерният ултразвук не дава по-добра диагностика на органите, с изключение на огледа за заешка устна. не че няма да ти пуснат и 3Д-то, ако искаш, но ще видиш, че когато гледа, Димитрова работи на 2Д.

феталната морфология струва 40 лева, да.
Виж целия пост
# 2
привет,
че е 3Д е сигурно. Даже има функцията да гледаш плода в реално време.
По принцип феталната морфология Виолета Димитрова я прави на 2Д. След това може да ти направи снимка от триизмерния видеозон. Това е към 40 лева. Гледа всички органи, кръвопотока, сърчицето... абе всичко. Много внимателна, обяснява всичко... страхотен специалист е.
Аз исках пълната програма със зпис на видеокасета и удоволствието ми струваше 80 лева.
Виж целия пост
# 3
Здравейте.
 Значи фетална морфология се прави на 2д и струва 40 лева. Ако плюс това , поискам цветна снимка направена на 3д ,трябва ли да плащам отделно за нея ,или тя влиза в тези 40 лв.
Моля за бърз отговор , благодаря.
Виж целия пост
# 4
Здравейте,искам да попитам още нещо.
 Значи фетална морфология се прави на 2д и струва 40 лева. Ако плюс това , поискам цветна снимка направена на 3д ,трябва ли да плащам отделно за нея ,или тя влиза в тези 40 лв.
Моля за бърз отговор , благодаря.
Виж целия пост
# 5
Във Фемина апаратурата е на много високо ниво има 2D, 3D и 4D УЗ.
Виж целия пост
# 6
Здравейте.
 Значи фетална морфология се прави на 2д и струва 40 лева. Ако плюс това , поискам цветна снимка направена на 3д ,трябва ли да плащам отделно за нея ,или тя влиза в тези 40 лв.
Моля за бърз отговор , благодаря.

3Д се плаща отделно, но не помня точно колко.
като влезеш в център Фемина, в първото предверие има закачен ценоразпис.
Виж целия пост
# 7
 smile3525 smile3525 smile3525  food010
Виж целия пост
# 8
ВАжен е специалиста, който гледа. Важно е колко добре е обучен и дали наистина гледа или отбива номера. За тази лекарка съм чувала много добри отзиви.
Всички апарати са в реално време - нали виждаш как бебето се движи?!


Виж целия пост
# 9
Аз си правих преглед във Фемина март месец, като се обадих по телефона за преглед за 3D ми казаха, че прегледа струва 40 лв., ако искам запис да си нося диск и това ще ми струва 5 лв. на прегледа обаче ме гледаха само на 2D. Като ми казаха, че

апаратът във Фемина има опция 3Д, само че най-добре се оценяват органите на плода чрез 2Д ултразвук. триизмерният ултразвук не дава по-добра диагностика на органите, с изключение на огледа за заешка устна.



Незная това колко е вярно. А за 4D във Фемина незная дали има.
Виж целия пост
# 10
апаратът във Фемина има опция 3Д, само че най-добре се оценяват органите на плода чрез 2Д ултразвук. триизмерният ултразвук не дава по-добра диагностика на органите, с изключение на огледа за заешка устна.

Незная това колко е вярно.

абсолютно е вярно. потърси информация в мрежата, а може да попиташ и гинеколог. всички специалисти по фетална морфология (тоест - по строеж на органите на плода, казано на български),  гледат на двуизмерен ехограф. триизмерният не дава по-добра видимост на органния строеж - ако са те гледали някога на 3Д, веднага ще го забележиш и сама. а пък 4Д означава триизмерен в реално време и хептен не е нужен за целите на феталната морфология.
Виж целия пост
# 11
момичета,можете ли да дадете координати да си запиша час там и да кажете къде се намира центъра
благодаря ви предварително  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 12
Това им е сайта, може да го разгледаш и да вземеш координати http://www.mcfemina.com/
Виж целия пост
# 13
Това им е сайта, може да го разгледаш и да вземеш координати http://www.mcfemina.com/
БЛАГОДАРЯ  bouquet
Виж целия пост
# 14
Във Фемина апаратурата е на много високо ниво има 2D, 3D и 4D УЗ.
Абе , хора , какво  е това 4D-кое е четвъртото измерение???? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия