Падна и се удари!

  • 9 192
  • 12
Здравейте,
дъщеря ми Калина днес търча подир едни гълъби и падна. Ожуленият нос не ме тревожи толкова, колкото устата - доста се поду горната й устничка и сега докато спи й я обърнах и видях, че отвътре е доста разранена. Явно се е прехапала, защото не ми се вярва чак дотам да й се е обърнала и да я е ожулила в асфалта, а и доста кръв тече - напои се цяла една мокра кърпичка. Моля ви, ако някоя мама има опит с подобни контузии - дайте съвет, какво да предприема. Страх ме е да не се възпали, още повече, че в другиден трябва да пътувам за чужбина за 3 дни и майка ми ще я гледа. Не знам панирам ли се прекалено?! Благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Ако толкова те притеснява, консултирай се с лекар. Но поне според мен, няма място за притеснения.
Виж целия пост
# 2
Аз имам богат опит с такива контузии. Явно детенцето ти се е прехапало, но кожичка отвътре постепенно ще побелее и ще зарастне особено бързо. Аз обикновено слагам лед, когато детето ми падне вкъщи, за да не се подуе устната. Бъди спокойна, бързо ще спадне подутото.
Виж целия пост
# 3
Кали, благодаря!
И аз си помислих за лед, но тя няма да ми даде да й сложа.
Виж целия пост
# 4
Ще й мине бързо, и според мен се е прехапала.Не се притеснявай  bouquet
Виж целия пост
# 5
Няма страшно, ще мине бързо - нали знаеш, като на кученце.  Hug Няма нужда да слагаш нищо, лигавицата сама се лекува.
Моят маймун какъв бушон разнасяше цял месец, ако знаеш!  tooth
Виж целия пост
# 6
и ние сме имали такива травми. От това място тече много кръв права си но не е толкова страшно, не се притеснявай!
Виж целия пост
# 7

 Няма място за притеснения.И аз така първия път когато Габ си разби устата изпаднах в умопомрачение, но сега вече съм свикнала. Кръвта в устата е нещо редовно при неговите падания. Хубавото на раните в устата е, че заздравяват учудващо бързо поради това, че слюнката е лековита. Wink

Не се тревожи, след ден, два, три, нещата ще са отшумели  Hug
Виж целия пост
# 8

 Няма място за притеснения.И аз така първия път когато Габ си разби устата изпаднах в умопомрачение, но сега вече съм свикнала. Кръвта в устата е нещо редовно при неговите падания. Хубавото на раните в устата е, че заздравяват учудващо бързо поради това, че слюнката е лековита. Wink

Не се тревожи, след ден, два, три, нещата ще са отшумели  Hug
 
Съгласна съм с Буба.                                                                                                                                                   Не се притеснявай даже още вечерта устата ще поспадне леко , а другото за ден два ще мине. И моят син миналото лято пада така три четири пъти и аз първият път се шашардисах, но после по-леко приемах такъв вид контузии! smile3521 smile3503 smile3521
Виж целия пост
# 9
Миличката.Дано бързо се оправи.
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички!!! Наистина, вече устничката й спадна - олекна ми!
Виж целия пост
# 11
Здравейте,
дъщеря ми Калина днес търча подир едни гълъби и падна. Ожуленият нос не ме тревожи толкова, колкото устата - доста се поду горната й устничка и сега докато спи й я обърнах и видях, че отвътре е доста разранена. Явно се е прехапала, защото не ми се вярва чак дотам да й се е обърнала и да я е ожулила в асфалта, а и доста кръв тече - напои се цяла една мокра кърпичка. Моля ви, ако някоя мама има опит с подобни контузии - дайте съвет, какво да предприема. Страх ме е да не се възпали, още повече, че в другиден трябва да пътувам за чужбина за 3 дни и майка ми ще я гледа. Не знам панирам ли се прекалено?! Благодаря ви предварително!!!
Не искам да те плаша, но мисля, че трябва да се убедиш, че със зъбките всичко е наред. На една позната синът в тинейджърска възраст има големи проблеми със зъбите от падане като дете. Наранил е корените им. На мен винаги са ми  като обица на ухото такива удари по устата на малката. Иначе и на нея и се случват, но минава бързо, като на кученце(както казваше баба).
Виж целия пост
# 12
Дияна като по-малка когато и да падне винаги си прехапваше устата или езика, ама винаги. След известно време спада.
Веднъж се опитваше да гледа през прозореца, но нал малка, се удари под брадичката в радиатора... имаше 4 дупки на езика Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия