Кога се разбира дали има бременност?

  • 42 240
  • 20
Здравейте,
Искам да ви попитам колко време след полов акт може да се разбере дали съм бременна??
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
zависи дали ще правиш стандартния тест или кръвен
Виж целия пост
# 2
има тестове, които твърдят, че на 7-я ден от зачеването отчитат положителен или не резултат. аз на такива нямам вяра. най-сигурно е 5-7 дни след закъснението, или около 20 дни след въпросния ден. при мен тестът отчете положителен резултат на 21-22-ри ден след зачеването, т.е. 7-8 дни закъснение на цикъла. вероятно кръвен тест ще отчете и по-рано, но за тая работа не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че трябва да имаш поне седмица закъснение за да си направиш тест. Макар, че з си направих тест на втората седмица и беше отрицателен, след още една седмица закъснение отидох на лекар и ми казаха "честито бременна сте в 6-та седмица ", така че всичко е много относително
Виж целия пост
# 4
много зависи от много обстоятелства. За да получиш смислен и полезен отговор, трябва да даеш малко повече информация (няма как разберем коя си, не сме хакери, а майчета,,,,)
Затова: кога ти е бил последният цикъл?
Какво "пазене" е имало при половия акт? Вкл. противозачатъчни.
Това не е клю-любопитство, просто ми се струва, че си притеснена от евентуална бременност и в този смисъл, ще ти е по - полезно да получиш и някакви оценки за вероятността (просто за успокоение)
Виж целия пост
# 5
има тестове, които твърдят, че на 7-я ден от зачеването отчитат положителен или не резултат. аз на такива нямам вяра.
Peace
Когато забременях със синът ми именно такъв ми отчете отрицателен резултат,  даже бях изчакала за по-сигурно повече от посочените 7 дни.
Направих си друг 2-3 дни преди датата на очаквания мензис и беше положителен.
Когато забременях с дъщеря ми си направих тест при 1 ден закъснение.
Виж целия пост
# 6
При мен Sure Check отчете две чертички точно 2-ва дни преди датата на цикъла ми. Но за наистина точни резултати е хубаво да има поне седмица закъснение.
Виж целия пост
# 7
ако се съмняваш в нежелана бременност, пий Постинор докато е време
Виж целия пост
# 8
много зависи от много обстоятелства. За да получиш смислен и полезен отговор, трябва да даеш малко повече информация (няма как разберем коя си, не сме хакери, а майчета,,,,)
Затова: кога ти е бил последният цикъл?
Какво "пазене" е имало при половия акт? Вкл. противозачатъчни.
Това не е клю-любопитство, просто ми се струва, че си притеснена от евентуална бременност и в този смисъл, ще ти е по - полезно да получиш и някакви оценки за вероятността (просто за успокоение)
Последният цъкъл е с начална дата 6.03.2006, а иначе никакво пазене имаше изпускане??
Виж целия пост
# 9
Ами може да пробваш с един тест. Аз си направих тест 2 дена след като ми закъсня. Но аз и без тест бях сигурна защото имах редовен цикъл, а имаше и други признаци.
Виж целия пост
# 10
На мен Sure Check ми показа положителен резултат 12-ина дни след зачеването, още преди евентуалното закъснение на мензиса.
Виж целия пост
# 11
На мен ШуърЧека ми показа в 6-тия месец че не съм бременна.Хихихихи JoyТака че не вярвай много на тея тестове.
Виж целия пост
# 12
Здрасти!
На мен този тест за 7 дни след зачеването ми отчете бременност 7 дни след зачеването - вярно, втората чертичка беше бледа, но я имаше. Беше верен  Laughing

И малко офф - Мименце, тестът ти е отчел негатив, защото той се основава на един хормон, който се отделя в голямо количество в тялото при налична бременност и чийто пик е до третия месец. След това нивата спадат и стават нормални (не се отчитат).
Виж целия пост
# 13
Аз не вярвам на такива тестове дето показват 7 дена след зачеването  Naughty говорила съм с лекар, който ми обясни, че няма толкова чувствителен тест да отчита хормоните на браменността още преди да се е имплантирала яйцеклетката.
zoh , ти още нямаш закъснение по мои изчисления, все пак ако искаш сега да правиш тест този Шуърчек май е най - надежден.
Успех, дано резултата да е благоприятен за теб  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
ако се съмняваш в нежелана бременност, пий Постинор докато е време

И аз това щях да кажа. В смисъл  че ако евентуалната бременост е нежелана, по-добре вземи мерки навреме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия