Курсове за бъдещи родители в Пловдив

  • 386
  • 5
Скъпи бъдещи и настоящи мамчета, моля тези от вас които са посещавали някакви курсове за бременни или бъдещи родители в Пловдив да напишат отзивите си, заедно с адреси и телефони за контакти. Ако имате време и желание разкажете ни и нещо повече за програмата на курса, който сте посещавали. Очаквам съветите и мненията ви, защото нямам почти никаква информация по въпроса а и на повечето места се говори предимно за курсове в София.
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Доколкото ми е известно в Пловдив има курсове на 2 места- І ДКЦ и Торакс. Аз лично ходих на този в І ДКЦ. Доволна съм не толкова от лекциите (тук ще намериш доста повече инфо), а от практическите занимания- гимнастика, техники за дишане, първи грижи за бебето, филмчета за раждането, посещения на родилните домове (за да решеш къде искаш да родиш) и др., а ми беше приятно и да се виждам (не само да си пиша Laughing) с други в моето състояние. Тел. нямам, но ако се разровиш във форума, със сигурност ще откриеш. Лека и щастлива бременност Grinning
Виж целия пост
# 2
Здаравей и от мен! Ориентирала съм се към училището за бременни в клиника Торакс.
Ще се опитам да систематизирам инфото от брошурата.
Курсът е осемседмичен и струва 60лв.
Всеки вторник и четвъртък от 17.30ч. кинезитерапевт организира комплекс от упражнения по подготовка за раждане и възстановяване след раждане.
Всеки четвъртък от 18.15ч. се провежда събеседване с лекар - гинеколог, педиатър, анестезиолог,  психолог. Отделно срещи с майки, които са родили неотдавна. Тел. е 621 620.
Приятен ден   bouquet
Виж целия пост
# 3
Много благодария за светкавичните отговори! А кога е най-добре да се посетят тези курсове защото аз съм едва в началото на 4 мес. и май ми е още рано ... или пък не newsm78
Виж целия пост
# 4
Информация за момичетата от Пловдив: Днес ми попадна брошура за курс за бременни жени "Щастието да бъдеш родител" . Курса е към комплекс за социални услуги за деца и семейства,звено "Майка и бебе". Продължителност 6 седмици,участието е безплатно.Начало на курса 08.03.2006 г.



Беше ми попаднала брошурата им, но така и не можах да се обадя да проверя.А сега не мога да намеря къде съм прибрала брошурата.Мисля че се намираше някъде на ул.Неофит Бозвели. Ако се сетя за нещо друго ще пиша пак.Преполагам че пак ще има курс,защото тогава започваше първия при тях.Трябва да се поразходя и да ги открия. newsm78
Виж целия пост
# 5
Според мен е добре да се запишеш някъде 5-6 месец, защото курсовете продължават поне 2 месеца, а накрая като натежиш и като ти стане топло не се знае дали ще ти се ходи особено. Този в І ДКЦ е 45лв. и е 10 седмици. Незнам кой е по-добър, защото съм ходила само на единия Laughing Може би ще ти е по-удобно там, където живееш по-близо. Ако нещо друго те вълнува, пиши ми ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия