басейн в Спортната палата

  • 6 690
  • 9
  Здравейте момичета ! Ще сам ви много благодарна , ако някоя от вас сподели впечатления от басейна в Спортната палата на "Гурко" !?...Интересувам се най-вече от това дали е чистико...и в кои часове е най-спокойно ?...Трябва да влизаме вав форма - пролет е !!!...  Wink
Виж целия пост
# 1
Отврат е ooooh!
Освен ако не са го пооправили последната година.
Виж целия пост
# 2
newsm11 не, хич не е хубав. Аз не бих отишла там.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че в баня Мадара е по-добре. Има и доста късни часове.
Докато в Спортната са малко кофти часовете - 4, 5 и 6.
Виж целия пост
# 4
Последните няколко пъти като ходих и все си забравях очилата. Искам да ти кажа, че след последното посещение вървях по улиците и не можех да си спра сълзите - толкова силни химикали има във водата /а сълзите са защитна реакция на окото/. Така че, без очила не влизай там. То е хубаво да се дезинфектира, но все пак...
Неприятното е, че винаги има много хора и не можеш да плуваш спокойно. Хубавото е, че можеш да ползваш сауна безплатно.
В "Мадара" също не бих ти препоръчала, защото там се водят часовете по плуване на НСА. Спомням си, че беше по-спокойно единствено на обед, межди 12.30 и 13.30.
Ако ти е удобно, по-добре ходи на Спартак.
Поздрави!
Виж целия пост
# 5
Мерси момичета ! Беше ми по-блиэо , но ще продължа да си ходя на Спартак ... Peace...Явно эа сега няма по-добро място в София ... Sad
Виж целия пост
# 6
а какви са цените в Спартак и има ли някакви определени часове в които да триябва да се ходи Thinking
Виж целия пост
# 7
Ходила съм в Спартак, Спортана палата и този в МЕИ. ОТ тези трите най-ми харесваше този в МЕИ, а и най-удобен ми беше. Голям е - 50м, по-чист в сравнение с другите, не е такава гъчканица, но свободен достъп имаше само сутрин май до 8ч беше, след 5ч вечер и събота до 11ч. Това обаче беше преди 5 години, сега не знам как е, това лято като си бях в БГ ходих само в Спортната палата, нищо не се е променило за тези 5 години.
Виж целия пост
# 8
И на мен ми харесваше този на ТУ, но там тренирах плуване докат бях студентка. Офиса на Джони е близо до басейна Октомври, ще го помоля да отиде да провери (ако не го мързи естествено).
Виж целия пост
# 9
Zna4i ....cenite v Spartak sa slednite : za edno pose6tenie , svobodno - 5 lv. ; za u4enici , studenti - 3 lv.  Ima i slednite karti : sedmi4na - 22 lv. ; mese4na/30 pose6teniq/ -60 lv. ; mese4na/8 pose6teniq/ - 29 lv. ; mese4na/8 pose6teniq s instruktor/ - 39 lv. ; mese4na /12 pose6teniq s instruktor/ - 46 lv.; mese4na/16 pose6teniq-dete i roditel- s instruktor/ - 65 lv. ; semeina mese4na/24 pose6teniq-3deca s rodstvena vrazka/ - 76 lv.....Izvini me za latinicata ... Praynig !!! Ako te interesuva o6te ne6to - pitai !?....Uspeh !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия