странна работа

  • 834
  • 9
Момичета, възможно ли е при бременност базалната температура да пада?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че не, но все пак не съм лекар. БТ спада малко преди да ти дойде. Все пак с колко спада? Възможно е да варира в определени граници. Пиши дали ти закъснява, имаш ли + тест и т.н.
Виж целия пост
# 2
maiska, по принцип не.

Но, по графиките които съм гледала във ФФ, наблюдавам че около датата на очакваната менструация БТ леко се понижава, след което отново се увеличава и се запазва така.

Силно стискам палци, случая при теб да е такъв!
Виж целия пост
# 3
имам една седмица закъснение, три положителни теста и симптоми. Вчера и онзи ден падна до 36.9, днес още по-зле - 36.7. Последният тест си правих именно вчера, днес гърдите ми продължават да са бременни...
Виж целия пост
# 4
забравих да кажа, че когато беше висока, се движеше между 37 и 37.1. Меря я с дигитален термометър
Виж целия пост
# 5
Като за начало провери батериите на дигиталния термометър.

Стискам палци!
Виж целия пост
# 6
имам една седмица закъснение, три положителни теста и симптоми. Вчера и онзи ден падна до 36.9, днес още по-зле - 36.7. Последният тест си правих именно вчера, днес гърдите ми продължават да са бременни...
Ами доста ти пада. Отиди си направи кръвен тест или отиди направо на доктор. Или просто изчакай още ден два. Стискам палци да завършат добре нещата.
Виж целия пост
# 7
 а след следобедния сън беше 37,2. Обаче той брои ли се?
Виж целия пост
# 8
Не, разбира се, че не
Виж целия пост
# 9
между впрочем, днес се качи мъничко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия