Синдром на раздразненото черво

  • 1 364
  • 1
Преди 2 месеца бебето ми, в следствие на приема на Малтофер, получи Синром  на раздразненото черво. Бих искала, ако на някоя мама бебето е било болно от това, да сподели колко време продължи това и как се е справяла с коликите.
Според д-р Куманова щяло да си мине от самосебе си и понякога продължавало до 1-та годинка. Но като си гледам бебчето как се сгъва и мъчи и никакви капки против колики не помагат, хич не ми е да чакам толкова време уж да мине. smile3511
Много ще съм ви благодарна, ако споделите своя опит!  newsm17
Виж целия пост
# 1
Не знам какво точно представлява синдрома на раздразненото черво, но след като пи антибиотик беба получи разтройство и после дълго време имаше слуз в акото, което е признак за раздразнена лигавица на червата. Като направихме микробиологично изследване на акото се установи, че има нарушена флора на стомаха и изпи не знам колко вида бак-препарати. Понеже това се случи в 3-я месец много внимавах със захранването и все още не съм въвела глутена. До скоро имаше колики, даже от време на време още й е болезнено пръцкането. Не знам дали е свързано, но и билирубина й беше висок, абе изобщо си имаше проблеми с преработването на храната. Не знам дали от самосебе си ще премине, но не е лошо да пие нещо за регулиране на флората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия