помогна ли ви училището за бременни?

  • 1 297
  • 38
мисля да се запиша в 1 АГБ, СВ София, някой доволен ли е от училището (лекцията ) там?
ако не отида, какво ще пропусна?
благодаря на всички , мами!
Виж целия пост
# 1
аз не съм ходила на училище за бременни,но имам познати,които са ходили и са останали много доволни!Леко бременеене!
Виж целия пост
# 2
аz беz тукашното училиище щях да съм на никъде Naughty....не броя форума Wink
Виж целия пост
# 3
Аз, от това, което съм посещавала тук, в Русе, не съм доволна Naughty
Виж целия пост
# 4
мисля да се запиша в 1 АГБ, СВ София, някой доволен ли е от училището (лекцията ) там?
ако не отида, какво ще пропусна?
благодаря на всички , мами!

И аз ще ходя май месец. Моята лична лекарка ми го препоръча, било добро за всяка жена, а и обяснявали добре!
Ти кога мислиш да ходиш?

На мен лично ми е много удобо, защото живея точно срещу Тина Киркова и там съм се ориентирала да раждам. Но търся лекар там.

Виж целия пост
# 5
И аз мисля да го посетя в края на април. Освен това ми го препоръча една позната която работи там. Безплатно е, така че нищо няма да загубя.
sta_nimira мога да ти препоръчам д-р Янакиева. Аз също ще раждам там, но с една позната акушерка. Разчитам изцяло на нея, не на лекар.
Виж целия пост
# 6
Аз, като гледах темите на лекциите и голямо бла-бла ми се видя. Говоря и за БГ и за тук. Може би си струва, ако човек не ползва интернет за намиране на информация или няма никаква книга под ръка... Моя избор беше да не ходя на такъв курс  и не мисля, че съм била  по-злеинформирана от ходещите...или че нещо съм пропуснала.
 
На твое място бих си чела книжки. Бих даже те посъветвала да четеш най-вече книги за отглеждане на бебето, че после няма време.
Виж целия пост
# 7
училището в св. софия е добро. хубаво е да се види на живо кое как е. аз, например, си представях предродилна по един наачин, а то било друго. и операционната беше различна от очакванията ми. безплатно е - защо да не отидете? с половинката посещавахме и училище за родители. беше ми полезно. е, сега вече всичко е хипер отработено, но в началото беше голяма неразбория. доволна съм, че бяхме подготвени.
Виж целия пост
# 8
у-щето е готинано, обясняват, отговарят на конкретни въпроси ако имаш такива (хубаво е да можеш да си ги зададеш на място) и пълна обиколка на болницата - аз лична не бях стъпвала в болница та ми беше интересно къде ще попадна Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз лично не съм ходила и съжалявам, само, че не заради лекциите , а заради контактите които си създаваш там, както и разнообразието и съпричастността на всички около теб  Hug
Виж целия пост
# 10
мисля да се запиша в 1 АГБ, СВ София, някой доволен ли е от училището (лекцията ) там?
ако не отида, какво ще пропусна?
благодаря на всички , мами!

И аз ще ходя май месец. Моята лична лекарка ми го препоръча, било добро за всяка жена, а и обяснявали добре!
Ти кога мислиш да ходиш?

На мен лично ми е много удобо, защото живея точно срещу Тина Киркова и там съм се ориентирала да раждам. Но търся лекар там.



звъня вече няколко пъти и сутирн и следобед, обаче ме свързват с кабинет, където никой не отговаря....жалко, понеже знам, че се записваш и чаках свободен ден...а за книжките за бебе , напълно съм съгласна, аз вече чета.
Виж целия пост
# 11
На мен ми помогна. Тук в Пловдив най-хубавото беше, че посетихме всяко родилно отделение и така ми беше по-лесно да се ориентирам в избора си. Създадох доста запознанства. А и някои неща от лекциите също ми бяха от полза - особено в момента в който дойдоха напъните. Всичко, което ни бяха казали на курса ми свърши чудесна работа.
Леко раждане Peace
Виж целия пост
# 12
Това, което е в Тина Киркова си е само разглеждане на болницата и изреждане на симптомите, при които да тръгнеш за болницата.
Има обаче други училища, като например това на списание "9 месеца", мисля, че беше безплатно, както и други платени, които включват почти всички въпроси, засягащи бременността, раждането и отглеждането на бебето и не е еднократно, а се ходи всяка седмица.
Аз не съм ходила, защото работих до раждането, само на това в Тина Киркова отидох, не чувствам липса, но заслуга за това имат формите  Grinning
Виж целия пост
# 13
Аз родих и без училище,просто нямах време да го посещавам.
Виж целия пост
# 14
Нe съм ходила на у-ще за бременни, каквото научих беше от форума ...  Peace
Пък и да исках, тук в нашия град, такива екстри няма за съжалние, а трябва навсякъде да има ... Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия