Секс след раждане?!

  • 4 469
  • 28
Здравейте татковци! Искам да се обърна към вас, за да споделите усещанията ви към жена ви след като е родила... промени ли се нещо? Трябваше ли ви известно време, за да почнете да я възприемате по същия начин? Имаше ли някаква бариера преди да опитате отново? Имаше ли разочарование след като оптахте или открихте, че тя си е същата... и колко време след раждането се случи това? Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
При мен лично нямаше никаква промяна.
Виж целия пост
# 2
Любимия каза, че няма никаква промяна от преди и след Grinning
Виж целия пост
# 3
Мъж ми казва, че няма промяна. Само на мен в началото ми беше малко дисконфортно.
Виж целия пост
# 4
Жена ми като роди за първи път,цъфна като роза и някакъв стажант я зашил накриво.Като правихме секс за първи път след като роди(3 месеца)очаквах на има разлика,но нямаше.Като влезе да ражда втори път,платих на доктора да я зашие повече,ама той се престара и след време се наложи да платя за да я разширят малко. EmbarassedСега пак не намирам разлика.
Виж целия пост
# 5
Жена ми като роди за първи път,цъфна като роза и някакъв стажант я зашил накриво.Като правихме секс за първи път след като роди(3 месеца)очаквах на има разлика,но нямаше.Като влезе да ражда втори път,платих на доктора да я зашие повече,ама той се престара и след време се наложи да платя за да я разширят малко. EmbarassedСега пак не намирам разлика.

Горката ти жена!

Сори за офа  Rolling Eyes

След като преодоляхме първите няколко пъти, сега е по-добре и от преди  Laughing Пробвахме 2 месеца след раждането.




Виж целия пост
# 6
Моят мъж твърди, че няма разлика освен, че е бил по внимателен да не ме боли операцията и не прави неща които ми причиняват болка.
Виж целия пост
# 7
Нямаше никаква разлика... Преди и след беше едно и също усещането... Мама каза, че след й е по-хубаво...
Виж целия пост
# 8
2 месеца след раждането се решихме и се оказа че няма промяна в неговите и в моите усещания.
Виж целия пост
# 9
Няма промяна,даже е по-хубаво Peace
Виж целия пост
# 10
След първото раждане мина доста време докато се реша - 3-4 месеца. После лека- полека, бавно и внимателно Embarassed и с времето си стана, както преди.
Сега след второто изобщо нямах нужда от време и по време на бременността либидото ми не угасна, и след - даже е по-хубаво. Моят твърди, че няма промяна пак. Ама дали е така???...!!!
Виж целия пост
# 11
Когато ме шиха единя д-р рече "гледай да не я направиш много тясна... то вярно, че мъж й ще ни благодари"  Embarassed
Виж целия пост
# 12
Аааа как ... аз след кат' душата роди взех да я желая повече  newsm78 то чудо Simple Smile ма' какво да правиш като е толкова красива  bowuu аз съм ГОРД
Виж целия пост
# 13
Разлика-никава.Мерак-голям,особено пътвия път hahaha
Виж целия пост
# 14
Няма никаква промяна-даже е по-хубаво.В началото при мене имаше един лекичък страх......Не си представях,че ще влезне нещо там от където е излезнал бебо,ама след първият път,паднаха всички задръжки-и сега смея да твърдя,че мнооооооого по хубаво Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия