Великденска украса ...

  • 17 250
  • 31
Понеже нещо ми е пролетно-празнично вече и се разрових и открих този сайт. На мен ми хареса и реших да го споделя с вас. Мисля заедно с Вики да се опитаме да разнообразим празника тази година.
Виж целия пост
# 1
Мерси, чудесен е  bouquet
Виж целия пост
# 2
Обожавам великден и приготовленията за него.Много ми е гот когато и вкъщи е украсено.Това е втора коледа за нас, само че без подаръците.
Виж целия пост
# 3
Идеята ти е супер Ellypr.
Още от съвсем малък свикнах синът ми да украсяваме за коледа и великден. Сега това е от най любимите му занимания. Вече сме украсили у нас за великден. Остава само великденското дърво и шарените яйца, но това по късно ще го направим. Аз лично намирам за чудесно ако се породи интереса на детето към красивото и уважение на традициите.
Виж целия пост
# 4
супер. точно си мислех как да си разнообразя техниките на боядисване. Правя само такива  с памук, с кристали и с ваденки. идеите с алиминуево фолио и това с балончета ми харесва. Само се чудя тази акрилна боя каква е? 
Виж целия пост
# 5
Аз пък чакам Анда да се включи.  Party
Преди една година някой беше пуснал снимки на собствена великденска украса, беше страхотна. Ама на кого беше, не помня (защото бях нова тогава).
Защо ли си мисля, че беше на Бу?  Thinking
Ние (предимно аз) вече си правим великденски "сервиз", рисуваме по бели чинии.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз правя висящи яйца, пробивам с топлийка по една дупчица от двата края на сурово яйце и издухвам съдържанието. Затоплям черупката и рисувам с восък, после боядисвам. През дупките прекарвам панделка и закачам за висят. Ще пусна снимки от новата реколта, че миналогодишната вече е извън всяка фотогеничност.
Виж целия пост
# 7
До сега не сме правили великденска украса, но тази година с Дияна ще се постараем.
Ели 21х за сайта Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И аз досега не съм правила украса за Великден, но смятам тази година да взема да "организирам" една "красота"  hahaha
Мерси за сайта  thumbsup
Виж целия пост
# 9
Купих си няколко пеперуди, яйца и цветя.Направих си пролетенен венец с цветята и яйцата, и под тях завързах да висят 3 -те пеперуди.
Виж целия пост
# 10
И аз периодично ровя в нет-а за идейки.
Ето ТУК съм посъбрала разни.
А ТУК е приложението им в домашни условия.
Виж целия пост
# 11
Спаска, страхотна украса Grinning
Виж целия пост
# 12
И аз периодично ровя в нет-а за идейки.
Ето ТУК съм посъбрала разни.
А ТУК е приложението им в домашни условия.
Първият линк не ми се отваря нещо Sad
А иначе много хубава украса си спретнала  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
И на мен първия не ми се отвори , но украсата ти е бърха.БРАВО
Виж целия пост
# 14
А на коя дата е Великден у нас и кога се боядисваха яйцата, че все забравям  Embarassed
Иначе тукашният го чакаме с нетърпение на 16  Mr. Green Синът ми обожава тукашната традиция с търсенето на яйца и от сега съм се зачудила на топло и студено ли да играем или да оставям листчета с напътствия на всяко място и да се ръководи по тях  newsm78
Ако имате възможност пробвайте и вие, децата се кефят ужасно много. Тук нали празнуват с шоколадови яйца, затова и аз крия шоколадови яйца из къщата и по двора Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия