Отзиви за едни маратонки?

  • 3 407
  • 32
След дълго и безрезултатно търсене на хубави спортни пролетни обувки за малкия се спрях на варианта маратонки, но повече ми се виждат ужасни-твърди, неудобни, вкл.и тези на Geox...случайно попаднах на детски маратонки Бенетон, цените им са от порядъка 60-80лв., страхотно ми изглеждат и като дизайн и като качество, нямаше номера за нас, сега чакам да ми се обадят когато получат, но все пак ако някоя мама е купувала нека да сподели мнение.
Много ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Къде попадна на тях,че и аз търся пролетни обувки?Кои номера има?
Виж целия пост
# 2
Зависи къде си попаднала на тези маратонки Бенетон. Ако е във фирмения им магазин - тогава да. Иначе не бих рискувала. Преди няколко месеца купих на Нели пантофки уж Бенетон- по-некачествени от тях не съм виждала.
На първия етаж на София прес, в магазина на Феликс Тойс, продават обувки Бенетон, даже плакат са сложили отвън. Сами си правете изводите Stop
Виж целия пост
# 3
и аз гледах маратонки Benetton на Витошка, продават само детски обувки, от дясната страна, ако вървите в посока НДК, мисля третия-четвъртия магазин след Солунска  беше newsm78. Цената им беше 49 лв.
Иначе аз вчера купих на сина ми от "Polo", намира се на самата Солунска и Витошка, пак от същата страна, естествена кожа, прекрасни за 39 лв, бяха намалени, защото били от миналата година.
Виж целия пост
# 4
Блондинка какви номера имаше?
Виж целия пост
# 5
Ще следя с интерес  Hug
В събота сме на пазар за малкия.
Виж целия пост
# 6
За Стела купихме Рийбок есента, много са удобни, леки, а и цената им от 59 лв. е добра на фона на другите маркови. Сега видях, че са пуснали и пролетно-летни модели, сториха ми се много хубави. Магазинът им е на Витошка.
За тези обувки Бенетон, дето са се пръкнали навсякъде, и аз малко се съмнявам. Виж ако са от фирмения магазин, със сигурност ще са ок.
Абе напоследък толкова ишлемета се пръкнаха, че човек трябва да има доста набито око кое е производство на истинската фирма, и кое - само с налепени етикети...
Виж целия пост
# 7
Чоча, пообъркала съм в бързината, говоря за PONY, а не за POLO.
Иначе от Бенетонските имаше от 25 до 31-ви номер мисля, а от PONY-то
аз специално търсех от 29 до 31-ви и имаха налични, но мисля, че и по-малки
ще се намерят. Абе струва си разходката дотам, има и като за нас, мамите.
Виж целия пост
# 8
http://www.benetton.com/html/en/child/footwear/09.shtml

tuk sa istinskite modeli na beneton,
zimata ni podariha edni botushki benetton, koito ne stavaha dori za pantofi, absurdna krojka i deteto vse se spyvashe
spored men ne se podlygvaj po benetton, osven ako ne sa ot magazina na Benetton.
Виж целия пост
# 9
на племеницата купихме Adidas много са хубави  на цена 67лв -имаше номера даже и за бебе на 5-6 месеца
Виж целия пост
# 10
  chef
Виж целия пост
# 11
  chef
Виж целия пост
# 12
Момичета, специално отидох до склада на Сандик в София прес, за да погледна тези маратонки на Benetton. Дори си взех каталог. Абсолютно си повтарям мнението- не давайте пари за някакви ментета. За почти същата сума ще вземете хубави и качествени маратонки.
За тези, които все пак са решили, магазините на Сандик, официалните вносители на тези така наречени Бенетонки са:

София:
бул."Витоша" 139 /входа на юююЮжен парк/
бул."Екзарх Йосиф" 10 /зад Централни хали/
ул."Неофит Рилски" /до салон Висаж/
ул."Иван Шишман"41
бул."Витоша" 30
Варна:
бул."8-ми Приморски полк" 67-69
бул."Княз Борис 1"9
Пловдив:
ул."Железарска" 16А
ул."Бенковска" 6
Пазарджик:
ул."Търговска" 5
ул."Търговска" 25
Виж целия пост
# 13
Ние купихме на малкият маратонки Puma ,от новата колекция;
http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Sit … ShopName=sh969005

не розавите както е в сайта,а другият цвят.

Виж целия пост
# 14
 doda, страхотни са (ако за черните става въпрос Peace)!
Ако не е тайна колко струват и от къде ги взехте?(може и на лични) Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия