Преса за коса

  • 3 546
  • 53
Край! Ще си купя вече преса за коса, кажете сега какво ми препоръчвате!
Пак на вас разчитам.
Виж целия пост
# 1


az ti preporychvam tazi. Na Philips e, zagrqva mnogo mnogo byrzo, ima fiksiran greben i e keramichna. Struvashe okolo 60lv.
Виж целия пост
# 2
О, Филипс. Ок, благодаря ти за мнението, ще я погледна в магазините.
Виж целия пост
# 3
Моята е обикновенна на Rowenta

Виж целия пост
# 4
Remington Simple Smile

Виж целия пост
# 5
И мойта е на Филипс,само че явно е по-стар модел,защото съм я купувала преди 2 год.,но съм много доволна от нея
Виж целия пост
# 6
Гледай да е с керамични плочки да не гори косата. По - мощна ако имаш къдрава или гъста с дебел косъм.
Виж целия пост
# 7
Ами то зависи какъв ефект търсиш. Моята е от най-простите(КОнеглиано), но ми върши чудесна работа. Купувала съм я преди 4-5 год за 20 лв Grinning СЕга има разбира се доста по-хубави...
Виж целия пост
# 8
Любимата ми. Невероятна е, както и цената й. Косата обаче стои така както си я изправила чак докато не я измиеш.
Виж целия пост
# 9
Знам, че е хубаво да е керамична и парна.
Виж целия пост
# 10
Знам, че е хубаво да е керамична и парна.

Съгласна съм. Аз ползвам тази и съм много доволна. Освен това има 2 години гаранция, а другите са по една ако това има значение за теб.
Виж целия пост
# 11
Любимата ми. Невероятна е, както и цената й. Косата обаче стои така както си я изправила чак докато не я измиеш.
за коя по-точно казваш,че и аз съм една..нещо не мога да се ориентирам newsm78 Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Мойта е Филипс-дуометрикс, керамична с пара. Доволна съм от нея, има и приставки за къдрене на вълнички.
Виж целия пост
# 13
Любимата ми. Невероятна е, както и цената й. Косата обаче стои така както си я изправила чак докато не я измиеш.
за коя по-точно казваш,че и аз съм една..нещо не мога да се ориентирам newsm78 Embarassed Rolling Eyes

Нямам представа защо не се отваря  newsm78
Виж целия пост
# 14
Колкото е по-мощна толкова по добре Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия