Голямото Плюскане

  • 1 750
  • 31
Та реших и аз да Ви пиша. За едни приятелчета да пиша. Момче и момиче. Мене момчето ми е приятел от мноооого дълго време. Момичето го познавам откакто моя човек реши, че "Те Тва Е Жената Батка !!!". Стройни високи, хубави, засмени. Паснаха си идеално! Походиха извесно време, има няма 2 - 3 години и решиха да се женят и дете да правят. Е напрайха го - то много философия не се изисква май. Мацката вече официално бременна - коремче показа, почна да пристъпя тежко-тежко, оная стойката с чупката в кръста я оттренира до съвършенство. И една такава.....как да кажа ??? Кисела стана. Все нещо не е наред, все нещо не е както трябва. Аз лесно си реших проблема - ограничих посещенията и вижданията с тях, ама кво да кажа за моя човек? Мани че му ограничиха бирите до под жизнения минимум, спряха му вечерните излизания - "Къде ще ходиш без мене? Ти мене обичаш ли ме? Остани да се гушкаме и да гледаме телевизия." Търпи човека, кво да прави ??? Както каза тогава - "Време ми е да порасна батка." И като ме погледна с едни такива тъжни влажни кокершпаньолни очи - посмяхме се здраво....хехехеххе. Извинявам се....не ми е думата за това - друга тема исках да подхвана. За килограмите е темата бе!!!! Как ядеше тая жена само...малиииии!!!! От момента на препикаването на теста като почна едно тъпчене ... вярвайте ми - не е истина. Някой сега да не ме разбере погрешно - на бременна жена не се отказва нищо !!! Знам го тва !!! И все пак ...
Моя човек ятак стана. Кога го срешнеш случайно на улицата - или до пицарията отива, или до Мимас, или до будката долу за Snikers-и. За Snikers-ите веднъж го питам "Що не вземеш да купиш кутия, box , или квото там ги продават на едро, да не се разкарваш всеки ден?". "Не става!!! Купих веднъж и ги изяде за има няма 2 дена!!!! 48 бройки !!!!! Така поне контрол някъв има!!!" Отделно бабите и дедовците и те носят. Манджички , пастички, тортички....А то милото, нещастното, онеправданото бременно девойче седи на дивана, цъка дистанционното, сумти, бучи и навира в мутрата. За размерите да ви разказвам ли ??? Според мен се утрой за тия 9 месеца, според кантара "само" се била удвоила. Питам го веднъж моя човек - "Бе ти сигурен ли си, че е бременна? Да не е само много дебела напоследък ?". " Да бе батка, и аз се бях притеснил , ма бременна е - поне доктора така твърди." Тва беше в 5-ия месец от бременноста ако не се лъжа. Веднъж се престраших да я попитам как ги вижда тия работи, ама от мноооооооого отдалече почнах, че нали ви казах колко раздразнителна беше. "Няма проблем бе! Аз като рода и ще отслабна." Почесъх се аз там дето не ме сърби - 50-60 кила са си сериозно нещо да ви кажа!!! Simple Smile) Мина време, роди, да им е живо и здраво!!! Мина се там карантинния период или квото там му се вика и отидохме заедно на пицария. На въпроса "След тия две големи пици с голяма салата отстрани дето хапна току що сигурна ли си, че 1 сладолед ще ти стигне?"  отговора беше "Ми ... сега като кърма и трябва да хапвам повечко ... аз закусих добре сутринта ... и все пак, прав си - поръчай ми 2 сладоледа!" Така се минаха месец-два. После още два ... и девойката реши да отслабва. От три месеца е на "диети". Слагам го в кавички щото си е намерила няква диета дето освен всичко друго и хапваш по 3 пържоли на ден. Ма кой съм аз, че да разбирам от диети ???
Виж целия пост
# 1
И? К'ъв е извода? Спортната мацка се разплула? Мъжът й се превърнал в заек, който на прибежки и подскоци й носи да рупа? Ползата и вредата от бракуването/осеменяването/създаването на поколение върху все още незадомените познати на задомилите се? Копнат от някъде текст, пуснат тук за провокация? Необходимост от пускане на фишек и удоволствие от пристрастните постинги, публикувани след него? Личната драма и безусловна трагедия  на пишещия по отношение на бастисването на две млади, хубави, засмени тела? Та - каква е идеята на темата? И въобще, кво като мацето яде по три мелби и 4 пържоли и преди тва праска  мощна закуска? Да не си се женил ти за нея? Да не би пък много да те боли за това, че е отишъл зян приятелят ти, женейки се за всеядната мадама? Каква е твоята теза леко се чудя аз?
Виж целия пост
# 2
Аз пък си мисля, че след около 2г. ще си върне старото тегло и ще се сещат с нашмешка за това голямо плюскане.
Виж целия пост
# 3
И аз не разбрах  newsm78 к"ъв е въпросът?
Това, че приятелят ти се оженил и пораснал ли те дразни?
Да, ако не си наясно почти всички жени напълнавят по време на бременност и станават нервни и криви?
Е не казвам, че така трябва да постъпват ама и истарията малко по-преувеличена ми изглежда  #Crazy
Друг въпросът ако ти не си дорасъл да го изживееш това  newsm78 /имам предвид с правенето на бебе и семейството/ незнам  newsm78
Ти кажи - доуточни си въпроса и ще отговорим  newsm78
Виж целия пост
# 4
Я се спри малко! Какво те засяга жената на приятеля. Да не си лягаш с нея!
Виж целия пост
# 5
Според мен е време да се ожениш. Не че е моя работа, ама като сме тръгнали да осъждаме хората  Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Я се спри малко! Какво те засяга жената на приятеля. Да не си лягаш с нея!
Май повече го засяга приятеля му, а не жена му. Но чак пък толкова - явно много го обича... прекалено даже... Joy
Виж целия пост
# 7
  hahaha Ами тогава операция и ще е идеалната жена за приятеля си. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 8
Хъхъхъ, хубава история. Joy  Разбирам възмущението,  че няма нужда да се улива една бременна, да тъпче като за последно, това е страхотно натоварване на организма за кратко време. Не стига, че бременен, ами и обременен от постоянно плюскане на кофти храни...
Безпредметно, вредно за тялото е туй деяние. И аз това разправям, но никой не ме чува. Хъхъ, всеки отговаря за себе си...
Виж целия пост
# 9
ами бих казала тяхна си работа

и аз бях много раздразнителна  и капризна ,дори заядлива през бременноста, и аз имах голям апетит докато кърмех и сега си нося последствията , но какво от това???

то от пържоли не се дебелее
Виж целия пост
# 10
И? К'ъв е извода? Спортната мацка се разплула? Мъжът й се превърнал в заек, който на прибежки и подскоци й носи да рупа? Ползата и вредата от бракуването/осеменяването/създаването на поколение върху все още незадомените познати на задомилите се? Копнат от някъде текст, пуснат тук за провокация? Необходимост от пускане на фишек и удоволствие от пристрастните постинги, публикувани след него? Личната драма и безусловна трагедия  на пишещия по отношение на бастисването на две млади, хубави, засмени тела? Та - каква е идеята на темата? И въобще, кво като мацето яде по три мелби и 4 пържоли и преди тва праска  мощна закуска? Да не си се женил ти за нея? Да не би пък много да те боли за това, че е отишъл зян приятелят ти, женейки се за всеядната мадама? Каква е твоята теза леко се чудя аз?
Уф, по-точно и аз не мога да го кажа. Страхотна си  bouquet
Виж целия пост
# 11
А пък пържолено-сметановата диета е върховна! Не бой се, момата (госпожата де) ще добие чудесен вид след такъв режим! Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Аз също нещо не можах да схвана смисъла на цялото това писание, ама както и да е Crazy Joy
Виж целия пост
# 13
Е не е хубаво да се "тъпче"така но нали вече е решила да отслабва .Какъв е проблема тогава? newsm78
Виж целия пост
# 14
Смисълът според мен е, че не се кефи на девойката. Ама кой го пита пък него.
Но относно препикаването на теста- имам една приятелка, която наистина след като го препика, още същата нощ прати мъжа си до 345 да й купува не помня къв салам беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия