Погладувала и енергична ще действам за бебе!

  • 1 187
  • 13
Привет на всички!  Joy
Ето ме и мен, въпреки всички колебания отидох за 2 седмици в клиниката на Емилова, после се захраних самичка и сега се чувствам доста бодра, не-пролетно-уморена и силно надяваща се, да съм приключила с цистити, бъбреци и други болежки и да се посветя на по-хубави неща!  Embarassed
Благодаря за всички ваши съвети, дано добре съм направила, че действах импулсивно, свалила съм 5 кг., което не е толкова драстично, и се надявам да съм здрава..
Пролетта е хубаво време да се създава живот, стискайте ми палци,стискам ви и аз!
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Честити нови килограми. Пожелавам ти след като така се харесваш да ги задържиш и това да постави ново начало - начало на успех с правенето на бебе! Стскаме палци, бъди сигурна!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Браво!
 Успех със задържането на килограмите и бебеправенето!

 newsm10
Виж целия пост
# 3
Браво-аз самата съм в процес на бебеправене и го карам на плодове, но включвам и салатки Wink
Виж целия пост
# 4
Браво, Алекс, успех в задържането на килограмите и в бебеправенето!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Успех в бебеправенето и много скоро да ни зарадваш с  EFP
Виж целия пост
# 6
Честити нови килограми Laughing
Успех в бебеправенето и в задържането на килограмите, което е много важно.
Йо-Йо ефекта при гладуване е едно от нещата, което винаги ме е спирало да го практикувам.
Аз също съм в режим на отслабване в момента, който е съчетание на диета с чести нискокалорийни хранения и спорт. Искрено се надявам, че ще имам успех.
Виж целия пост
# 7
За две седмици само пет килограма? Confused
Мислех, че при Емилова се отслабва повече.
Е, дано сега да имаш и овулация.
Виж целия пост
# 8
............ имам 2 чертички, макар и втората да е слабичка........
Не смея да се радвам, но много се надявам!!!!
Ще пиша най-скоро!...
Виж целия пост
# 9
Можеш да промениш името на темата ти в такъв случай Grinning
Няма да бързам да ти честитя, но пък силно стискам палци всичко да е наред  Peace
Виж целия пост
# 10
Много се радвам да го прочета! И аз като Стефи няма да бързам да ти честитя, само стискам палци! И да се похвалиш и след прегледа при доктора Peace
Виж целия пост
# 11
Включвам се и аз да ти пожелая успех! И скоро да приемаш честитки!   bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз няма да бързам да ти честитя, поздравявам те за свалените килограми. И аз съм в същото положение като теб. Дано и аз скоро се похваря с 2 чертички  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Привет на всички!  Joy
Ето ме и мен, въпреки всички колебания отидох за 2 седмици в клиниката на Емилова, после се захраних самичка и сега се чувствам доста бодра, не-пролетно-уморена и силно надяваща се, да съм приключила с цистити, бъбреци и други болежки и да се посветя на по-хубави неща!  Embarassed
Благодаря за всички ваши съвети, дано добре съм направила, че действах импулсивно, свалила съм 5 кг., което не е толкова драстично, и се надявам да съм здрава..
Пролетта е хубаво време да се създава живот, стискайте ми палци,стискам ви и аз!
 Heart Eyes

И ние с мъжа ми бяхме при Емилава за 10 дни от 21.04-01.05 и сме много щастливи, защото точно там забременях. Аз направих 5 дни на плодове и 5 захранване, а мъжо 25+12.  Тъкмо свалих излишните 4 кг и сега се очертават нови.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия