Играчки на Fisher Price в Billa

  • 812
  • 7
Вчера в Била ми замениха сърчицата, които ми даваха за Памперс за играчка на Фишер Прайс.
Въпреки че е за по-малка възраст, Тити много хареса шарените кубчета. (Има цифри и букви на тях)
Тя имаше преди около година подобни кубчета от Лего, но по-малки, не им обръщаше внимание и се разпиляха нанякъде. Така че май й е точно времето сега... (с нея броим и повтаря имената на буквите Laughing)

Радвам се, че играчката й хареса, защото това е май първият път, когато участвам в такъв вид промоция на някакъв продукт.
Виж целия пост
# 1
Да ви е честита!  Grinning

Тази фирма ми е любимата за играчки  Peace
Виж целия пост
# 2
Честито! И ние ги събираме. Grinning
Виж целия пост
# 3
Всички играчки на  Fisher Price са страхотни!
Честито Grinning
Виж целия пост
# 4
А знаете ли къде се продават и дали има официален вносител?

Лего е на пл. "Славейков"
Виж целия пост
# 5
Има ги в Бонжур.
А само по едно кубче ли дават?
Пепи има жираф, в който се пускат кубчетата и свири. Иначе има различни кубчета в серия. Нашите са животни, виждала съм със спортни топки също Grinning
Виж целия пост
# 6
И ние получихме ЕДНО кубче, което за мен е голяма подигравка. По принцип комплекта е минимум от 3 кубчета и играчката има завършен вид. Дразня се защото дрънкалката е завършена играчка, а иначе трябваше да дават топченцата отделно от дръжката както се получава с кубчетата. Писна ми да ни правят на балъци  #Cussing out
Виж целия пост
# 7
А само по едно кубче ли дават?

Съжалявам Jullianna, но на нас ни дадоха една кутия с 3 кубчета вътре (с цифри, букви и нещо, което се върти- представляват коли, а отгоре е главата на шофьора, която като се натисне,  движи кормилото отпред)
В началото касиерката, която ни обслужваше, искаше да извади само едно от кубчетата, но не можа и се сети да попита колежката си до нея, колко кубчета трябва да даде и всъщност тя й каза, че цялата кутия се дава с/у едно талонче с 20 сърца.  33uu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия