Planet kids-магазин ;склад

  • 865
  • 10
Имаше такава тема ,но не я открих.Докарали са лятна стока много хубава.Блузи къс ръкав 13-15лв.Детски дънки 25лв.Бодита 3.50лв.Блузи дълък ръкав 10-15лв.Има блузи на Братс 13лв.Много хубави лятни поли розова,4ерна и кафява по 17лв.Стават и за нас,аз си взех LaughingБлузи Есприт за нас 22лв.   Детски обувки ЗАРА разкошни,но само 19н,22, и розови маратонки 19н.Те са по 30лв.Гумени сандалки Зара 20лв. Hug    Магазина е срещу бизнес сградата на спирка Славия посока Красно село,в локалното. Peace
Виж целия пост
# 1
Наистина има страхотни неща, преди малко се върнах от там взех една блузка и една бяла рокля, малката така го хареса, че в момента спи стях не иска да ги свали. Много ме хвана яд, че нямаше номер за нас от обувките. Някой да знае къде има по голям избор обувки на ZARA?
Виж целия пост
# 2
Трябва да попитаме мом4ето къде е магазина на приятела му. newsm78 Той от него ги е взел
Виж целия пост
# 3
Да попитам за по големи 8 годишни има ли дрешки и знаете ли в събота и неделя как са с работното време?Благодаря!
Виж целия пост
# 4
За 8 г има най много.Моята е на 10г и има голям избор.Утре работи но не знам до колко.
Виж целия пост
# 5
Мерси за отговора!А до него няма ли един мед.център?Че преди малко си мислих,че този магазин е на Петър Берон.Там също са открили магазин до Кидс Мания.
Виж целия пост
# 6
Da този е до мед центъра.А новия на Петър Берон е бебешорски.  bouquet
Виж целия пост
# 7
А къде на Петър Берон е бебешорския?
Виж целия пост
# 8
А къде на Петър Берон е бебешорския?
На самата спирка Петър Берон на трамваите на Цар Борис 3 под една кооперация.Два детски магазина са,единия Кидс Мания,а на новия не му знам името.Минавайки с кола от там  съм го мяркала,макар да си мисля вече да го посетя.
Виж целия пост
# 9
Tam iма пове4е коли4ки и стол4ета.Дрехи малко и то зимни.На спирката на Петър Берон преди Красно село.В Planet kids бебешорски дрешки на Гап за моми4енца.Мисля 4е 8лв са блузките.
Виж целия пост
# 10
Ох Деси спри,щото още утре ще се юрна и изхарча куп пари! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия