кога детето разпознава себе си в огледалото

  • 1 116
  • 8
ясно е, че от съвсем малко реагира на отражението си, на отражениетоп на мама, тати... но кога осъзнава онова нещо в огледалото като себеб си?
Виж целия пост
# 1
Наистина интересен въпрос. Моя син си се гледа от в огледалото  доста време . И аз се чудя дали осъзнава че е той. Като застане и почва да вика мамо виж бебето. Нас ни разпознава и по снимки. Доскоро като се видеше по сникмките с някого от нас и почваше да се сърди че сме били с друго бебе.
Виж целия пост
# 2
Ами като почне що годе да разбира ... нашата сега е на 1,5г. и като се види в огледалото, се сочи с пръсче и си говори нещо ... а аз като застана до нея, първо ме погледне, след това се обръща към огледалото, посочва ме и вика МАМА ..  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Котаго стои пред огледалото, ти застани безшумно зад него, ако се обърне към теб, значи вече осъзнава, а ако те гледа само в огледалото - не.
Виж целия пост
# 4
гардероба ни е с плъзгащи огледални врати, и понеже сме почти постоянно на ръце #Crazy вече 5 месеца, той е свикнал с образите в огледалото.Вече прави разлика, и като види образа в огледалото и се обръща към човека чието отражение види Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
Спомням си, синът ми как се гледаше странно в огледалото продължително време, след което отиваше и надничаше зад него...  rotfImbo реакцията беше: още по-учудена физиономия  newsm12
Това беше около годинката или малко по-нататък... позабравила съм  Crazy
Виж целия пост
# 6
Амо моя още вика , че там има бебе Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ами сигурно малко след годинка започва да разпознава в огледалото.Много се кефи и се сочи и вика името си,на снимка също ни разпознава и него си също.Разпознава ни на стари снимки,като бременна също ме разпознава с 25 кг отгоре ми Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Котаго стои пред огледалото, ти застани безшумно зад него, ако се обърне към теб, значи вече осъзнава, а ако те гледа само в огледалото - не.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия