Ексфолиант за тяло

  • 2 947
  • 40
Какъв ексфолиант за тяло използвате и доволни ли сте от него?
Виж целия пост
# 1
В момента съм с ексфолианта за изравняване на изкуствен тен на Ейвън.
Най-ми харесваше да си ексфолирам кожичката с кафе, ставаше копринена, но след месец търкане, взех че получих алергия, да не ви говоря що лекарства и мазила последваха  ooooh!
Иначе най обикнвенни трици+зехтин, ще ти свършат работа  Wink
Виж целия пост
# 2
В момента използвам на Ейвън с кафява захар и шеа - много ми харесва.
Виж целия пост
# 3
В момента използвам на Ейвън с кафява захар и шеа - много ми харесва.
O... този е невероятен.. а как миришеееее  Crazy
Виж целия пост
# 4
В момента съм с Ексфолиант за тяло с екстракт от нар на Avon и съм много доволна.
Този с кафяфата захар е невероятен също и мирише ..... мммммммм
Виж целия пост
# 5
Утайката на кафе+ перлен душ гел.
Да, много съм доволна и не го заменям за сега за нищо друго. Peace
Виж целия пост
# 6
аз сега използвам на Ейвън-ексфоланта с кафява захар и шея, наистина е много хубав Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Утайката на кафе+ перлен душ гел.
Да, много съм доволна и не го заменям за сега за нищо друго. Peace

 newsm10
Виж целия пост
# 8
ще ми кажете ли как я използвате тая утаика от кафе, че бях чела от вас че е много добра, но не помня как се използваше точно Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз се интересувам как да използвам утайката на кафето. Поне от нея имам в изобилие всеки ден  Joy
Виж целия пост
# 10
В момента съм с един на Avon Skin so Soft,розов.Доволна съм
Виж целия пост
# 11
Утайката се втрива на влажна кожа на местата, където е целулитът със силни масажни движения - колкото повече, толкова повече. Е, банята става на приказка Crazy, ама целта оправдава средствата Wink
Виж целия пост
# 12
Утайката се втрива на влажна кожа на местата, където е целулитът със силни масажни движения - колкото повече, толкова повече. Е, банята става на приказка Crazy, ама целта оправдава средствата Wink
А не се ли запушва каналът от кафето?
Виж целия пост
# 13
ама само със утайката ли се търка, имам предвид не трябва ли да се смеси с нещо, защото така имам чувството че ще си протъркам кожата. а и на гъбичка ли я слагате утаиката или с ръка масажирате?
Виж целия пост
# 14
Не, не се запушва каналът - кафето е все пак на пепел (леле как се изразих Crazy).
Аз търкам с ръка и само утайка - не смесвам с нищо. След нея ползвам душ гел, след баня - лосион. Кожата леко се зачервява, но след излизане от банята вече няма и следа от червенина, а кожата е като на бебешко дупенце Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия