Спазмалгон?

  • 13 681
  • 8
Момичета, някоя от вас приемала ли е Спазмалгон по време на бременността си...Питам ,защото се говори за Папаверин, Но-па, а за Спазмалгон не ....Моята лекарка ми каза , че мога да го пия, но искам и вас да попитам....

Благодаря ви предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Lichno na men sa mi izpisvali samo No-shpa ... a tova sas Spazmalgona go chuvam za parvi pat. Procheti kakvo pishe v opisanieto na lekarstvoto.
Виж целия пост
# 2
И аз пиех само Но-шпа,за Спазмалгон незнам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Моята лекарка още в началото на бременността ми изписа за всеки случай папаверин, но в един момент в седмия месец доста взе да ме боли кръстът, а тя в момента беше в отпуск, та след ровене във форума видях, че някои мами в подобни случаи взимат спазмалгон и защото по принцип ми действа (напр. по време на цикъл), реших и сега да взема няколко таблетки (гледах - не повече от 2 ден) и ми поразминаха болките - не вярвам да е точно от хапчетата, но и не забелязах някаква вредна реакция.
Виж целия пост
# 4
нее! не се пие, пише го на опаковката!
Виж целия пост
# 5
При първата си бременност (преди 10г) съм пила само спазмалгон и геритамин. Родих здраво и красиво момиченце. Но сега с тази, ми предписват само но шпа и папаверин, а за геритамина наскоро четох негативни неща. Hug Не знам какво да те посъветвам, само ти давам пример
Виж целия пост
# 6
И според мен не се пие. По време на раждане го дават и то на определено разкритие, за да не успее да достигне до бебето.
Виж целия пост
# 7
А защо тогава ми сложиха 10 ампули Спазмалгон по 2 на ден за задържане преди месец?Сега какво ще стане на бебето?Много съм притеснена...И инжекциите ми ги изписа завеждащата на Патологична бременност....
Виж целия пост
# 8
Недей да се притесняваш, още повече, че специалист е преценил и ти е сложил.

А и както виждаш има мами, дето са го пиели и децата са им живи и здрави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия