Кой какво иска?

  • 1 727
  • 26
Сега нали сьм в хубаво настроение и реших да пусна и аз една тема hahaha Joy Laughing
Хайде всяка една от нас да каже каво иска от живота си,какво иска да постигне и какво иска да има.
Вьпре4и май вси4ките искаме едно и сьЩо,дом ,семейство и здраве......е ,освен това какво друго?


Хайде аз да си кажа Flutter,аз искам да си намеря по хубава работа от тази ,която имах до сега,искам да се запиша в унивеситета ,искам да ходя всяко лято на море ,искам да отслабна.......да се преместя в друг град да живея,да си изкарам книжка,кола,мьж( е  не можах да го пропусна Laughing)......много работи
И естествено,дом ,здраве за детето и цялото ми семейство  и мноооого Щастие за вси4ки  bouquet
Виж целия пост
# 1
аз си искам приказката! моята си. онази с почти идиличните картини. една такава хуууууууубава и уравновесена - къща с двор някъде извън града, няколко броя деца, две големи кучета и неустановено количество котки... мъж (естествено - все пак децата ще трябва да дойдат от някъде...), щастлив и доволен от това, че има точно мен в живота си. Crossing Arms  работата не искам да я сменям, харесва си ми. е, може да се доквалифицираме за всеки случай - поне да знам, че от това повече няма накъде...  Mr. Green ами това е май. поне за сега... това искам.  Peace
а и още нещо искам - да си отворя кръчма... ама по-нататък. живот и здраве...
и най-вече здраве...   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ох и аз искам онова, за което си мечтаех, принцът от приказките, онзи прекрасният, който ще ме носи на ръце, за него ще съм най- красивата, най- умната и без мен няма да може да живее. Онзи, който ще ме разбира, уважава и обича, онзи, който ще ме уважава, онзи, който е най- прекрасния баща и съпруг, най- добрия ми приятел.
Виж целия пост
# 3
Здраве за Кристиян, никой никога повече на този свят и на другия да не изпада в моето положение и както казва Гилбърт Грейб "За себе си ли? За себе си искам да съм добър човек..."
Нали знаете, щастието, както и свободата, е състояние на духа. То не зависи от това какво имаш. А доколко можеш да му се наслаждаваш.
Виж целия пост
# 4
аз искам "щастие! щастие за всички! и нека никой не остане пренебрегнат!"
не дословно, а по памет от "Пикник край пътя" на А. и Б. Стругатски
това е което искам и аз!

искам рядко да пишете тук, не защото не ви остава време... а защото е дошло времето ви да си идете от този "клуб", искам да сте щасливи и да обичате и да бъдете обичани, искам децата ви да са добре - въпреки и напук на трудностите, да са гордост за вас и гордост/или съжаление за пропуснатото на татковците им, искам да сте добре!

и имам едно малко желание - тоя път нещата с моето бебе да са още по-добре от миналия! мен ми се е свило сърцето и  от нерви и притеснения за всичко не мога да се насладя на бремеността си! затова ви желая да са вви живи и здрави децата, защото само това с пари не може да се купи или не може да се преживее - всимко друго са бели кахъри и преодолими с времето неща!
Виж целия пост
# 5
catnadeen от все сърце ти желая всичко да мине леко, и бебчо да се роди живо и здраво. Наистина няма нищо по-ценно от това децата ти да са здрави, и да са около теб.
А какво искам аз от живота - амиииии много неща, но бъдещето ми не включва този принц, за който всички вие мечтаете, и знаете ли защо /само дано не ви обезкуража/ - такъв просто не съществува. 8 години живях в моята приказка, бях намерила любовта на живота си, но......събудих се, и се оказа, че приказката ми е била кошмар, че за малко не загубих връзка с голямата си дъщеря. Ако не се бях събудила, и малката ми принцеса, сега нямаше да съществува и да ме прави толкова щастлива колкото съм. Защо ли, защото не беше желана от моя принц, нейния баща, защото на него му беше удобно да е центъра на вселената, и около него по възможност да кръжя само аз и никой друг.
Сори, много объркано и дълго стана, така че накратко - ИСКАМ децата ми да са живи и здрави, и аз също, за да мога да се грижа за тях, да имам добра работа и достатъчна заплата за нормални грижи около тях. И само отвреме на време мъж, но само за .........../то щото природа де/
Виж целия пост
# 6
Не искам много, искам всичко! Sunglasses
Искам Ивайло да расте здраво и щастливо дете, да му осигуря спокоен живот!
Искам да си завърша образованието тази година и догодина да продължа магистърска програма, искам да имам хубава работа по специалността - в банка например  Money
В приказка вече не живея, принц не искам! Искам само човек, на когото мога да разчитам, да му вярвам, да съм спокойна с него. Искам дом, а не къща!
 newsm78 Може би ми се иска човекът, за когото мисля в момента и който също си мисли за мен да бъде този човек, с който да създам истинско семейство! Heart Eyes
И когато имам този човек до себе си, искам да му родя дъщеричка! Момиченце! Много искам да си имам и момиченце, сестричка на Ивайло!
Ужас! Колко много неща искам! Joy
Виж целия пост
# 7
Аз искам нещо съвсем просто - операцията на детето ми да е вече в миналото и всичко с него да е наред... После ще мисля какво искам за себе си.
За момента май това ми е най-важното.
Виж целия пост
# 8
Моята мама цял живот е искала аз да съм добре, да не бъда лишена от нищо. Искаше да имам добро образование, станах инженер. Обаче тя като икономистка искаше и мен такава. Зарадвах я за малко, но реших, че финансите не са за мен.
Искаше да вижда брат ми по-често. Много пъти е искала да живеем заедно, но съдът ни разделил. Сега брат ми и мама са заедно в чужбина Simple Smile
В момента много иска да види внучка си, която не е виждала от близо 4г.
Иска, иска, ние да сме добре. Все малки и обикновени желания.

Сега е време аз да искам Simple Smile
Искам мама да намери щастието си, малко тривиално звучи, но ...
Но най-вече искам да е здрава.
Виж целия пост
# 9
Ох момичета, направо се чувствам жалка като чета колко обикновени и смислени са ви желанията. Дано всичките ви желания да с еизпълнят.
Виж целия пост
# 10
сега като ви чета, се сетих още нещо - искам да ги няма тъгата и огорчението, които лъхат от думите ви... аз вярвам, че предстоят хубавите неща, повярвайте го и вие! повярвайте в мечтите си, в приказките! не се страхувайте да искате от живота! не преставайте да търсите! най-малкото заради прекрасните малки (или поотраснали вече) създания, които са до нас. ТЕ заслужават нашите приказки. така ще научат, че животът е хубав и изпълнен със смисъл. и ще бъдат щастливи. а нима не е това нещото, което всички ние искаме???
Виж целия пост
# 11
мдам.
тея теми с мечтите, обикновено се превръщат в тъжни теми - жалко.
това с бъдеще-евентуално, не го употребявам.
имам само бъдеще-със-сигурност, доколкото зависи от мен и от близките ми.

милк - се отдавна се отказа да иска каквото и да било, радва се и заспива спокойно във всекидневни 24-4асови серии   Simple Smile (няма емотиконче "happy enough") Grinning
Виж целия пост
# 12
Искам здраве, колкото и банално да звучи. За мен в момента е най-важно детенце да е здраво. Искам да отгледам добър човек, каквото и да означава това и да е щастлив. Искам и хората около мен да са щастливи, така и на мен ще ми бъде добре Simple Smile.

Та така... В момента съм щастлива - детенце оздравя, имам чудесна работа, приятели, които много обичам. Достатъчно ми е и дано да бъде така и за напред.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ами едно си искам и то е да си родя и един принц и затова си търся татко. Не знам дали сегашния става. Иначе мина голямото искане за мен тази година, децата здрави, аз щастлива, а друго не ми се струва достижимо за да искам. Иначе ако хвана златната рибка ще си поискам почивка на някое топло моренце. Засега това утре сигурно друго ще искам Laughing
Виж целия пост
# 14
"Когато бях малко момче, мечтаех да имам ръчен часовник. Сега имам ръчен часовник, но нямам мечта..."

Като ви чета бях позабравила май че искам да си имам малка принцеса и аз.. /може и втори принц де../.. ама не е лошо да е с татко, не за друго, ми модел на поведение и на семейство им трябва на малчуганите. /пак си изкривих душата - бе и аз не искам да съм сама...  Wink/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия