колко често режете нокти

  • 1 882
  • 69
колко често режете ноктите на ръчичките на бебетата и тези на крачката им? а тези на крачетата режете ли ги изобщо?
Виж целия пост
# 1
Режа и на ръцете и на краката,обикновенно след баня когато са меки,защото иначе се сърди и много не дава.Ами режа ги когато порастнат 1 мм някъде,незнам колко често ,на 10 дена един път някъде,защото много често се и късат и счупват самички Wink
Виж целия пост
# 2
На ръцете им ги режа около веднъж седмично,че и по често.На краката-по-рядко,на около 10-12дни.
Виж целия пост
# 3
На ръцете му растат много бързо ноктите и ги режа на 4-5 дни. На краката все още не съм му ги рязала  Embarassed Явно са толкова мекички, че си се късат сами.
Виж целия пост
# 4
На ръцете всяка седмица , а на краката досега само 3 пъти  Flutter
Виж целия пост
# 5
На ръцете някъде на 5 дни, на краката - може би на 10-15дни, но само ако не е много крива и стои кротко. Струва ми се че на краката се по-меки отколкото на ръцете newsm78
Виж целия пост
# 6
На ръцете по - често , на 5-6 дни , а на крачетата на около 10 дена , но е голяма битка , просто не дава да му ги режем , дърпа се и се сърди ужасно . Ако не ги отрежем обаче му се чупят !
Виж целия пост
# 7
И ние така...на ръцете веднъж седмично...на краката.. на месец веднъж...
Виж целия пост
# 8
На ръцете в седмицата по веднъж, на краката, когато успея (не ми дава хич), сугурно на месеца веднъж Mr. Green.
Виж целия пост
# 9
На ръцете всяка седмица или ако ми се сторят порастнали. На крачетата още не съм ги рязала, щото операцията я правя в спящо състояние и ако тръгна да махам панталонки, чорапогащник... Ама сега щъкаме само по чорапки и утре мисля да го издебна и да се пробвам.
Виж целия пост
# 10
на ръчичките ма три дни , а на крачетата не съм ги рязала още.
Виж целия пост
# 11
На ръцете гледам да е поне веднъж седмично, на краката - веднъж месечно Embarassed
Много трудно стана това задължение Sad
Виж целия пост
# 12
На ръцете - 1-2 пъти седмично, на краката - веднъж на 10 дни или на 2 седмици.
Виж целия пост
# 13
На моя юнак много бързо му растат коса, нокти. На ръчичките през 2-3 дни на крачетата на 10 дена поне.  Crazy  И косицата много я режем ама е голяяяям зор и рав а разсте като тревица след дъжд. Преди да нявърши 1 год бях го постригвала 3 пъти вече защото му влизаше в очите и му пречеше не защото не харесвам дълга косица Rolling Eyes  А от тогава още колкоооооо  ooooh!  ooooh!   Mr. Green  И сега е едно хипи станал....  Wink Sunglasses  Чудно ми е само ако не бях го стригала до сега колко ли щеше да му е дълга косата  newsm78  #Crazy  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
През 2 дни.Докато се усетя и пак порастнали!Добре,че не се противи и си стои мирно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия