Картинки/лепенки за декорация на детска стая?

  • 3 606
  • 16
Ще правим утре едно разместване в детската стая и за целта трябва да махнем една лампа(плафон) от стената, но ще останат 2 дупки, а и следи от опушено над лампата. Ще ми се да замаскирам красиво с някаква декорация и се чудя точно каква, така че ще съм благодарна на всякакви идеи какво и откъде да купя. Само да кажа, че стените са на жълт латекс и не искам да слагам фриз тапет, защото е доста високо и няма да се получи добре. По-скоро си представям нещо като звездички или някакви други фигурки, които да "разхвърлям" по цялата стена или на половината.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
На едната стена на Диянината стая има плакат и няколко картинки на любими анимационни герои. Може да се принтират на лист А4 и след това да се ламинират. На другата стена има една картина, с кученце и коте (вече не помня кой ми я подари).

Потърси с google - walls decoration и Baby's Room Decor.
Може да намериш нещо, което да ти хареса.
Виж целия пост
# 2
На едната стена на Диянината стая има плакат и няколко картинки на любими анимационни герои. Може да се принтират на лист А4 и след това да се ламинират. На другата стена има една картина, с кученце и коте (вече не помня кой ми я подари).

Потърси с google - walls decoration и Baby's Room Decor.
Може да намериш нещо, което да ти хареса.
Не съм се сетила за гугъла, ще потърся някоя идея там Peace
Виж целия пост
# 3
Можеш да сложиш красиви рамки със снимки на децата. Или от тези звездички , които светят като включиш лампата - има различни модели. Peace
Виж целия пост
# 4
В Домко има специално фолио.На най-различни картинки-предимно с животинки.Само отлепваш мечето(примерно) и го поставяш където си искаш-върху тапет,секция...Стават и за върху стъкло.И спестяваш време.Пък и фолиото не е много скъпо.
Виж целия пост
# 5
Здравей, сигурно ве4е си измислила нещо, но само са информация - аз си направих съвсем елементарни звзди4ки от плат вътре с вата - от тази за подплата. Абе разни платове  - остатъци общо взето - и мако маниста или не6то бодобно, една луна с размер около 40 см и облаци пак подобна техника...вси4ките се правят с кройка ooooh!
Виж целия пост
# 6
Можеш да сложиш красиви рамки със снимки на децата. Или от тези звездички , които светят като включиш лампата - има различни модели. Peace
м дааааа и аз съм за Сладкишкови снимки и светещи звезди и планети ( в борсата на София прес преди ги имаше доста евтино)
Виж целия пост
# 7
Да, ве. Забравих, че имаме светещи планети по едната стена на Дияна  Joy
И звездички има, и малки и големи. Скоро и купувах светещи духове от филмчето за Каспър.
Виж целия пост
# 8
В " Моето бебе и аз"  гледах реклама на много хубави декорации за детска стая в магазин " Бебе+" в Дианабад. Мечета, цветя, метър за мерене на височина....
В "Бебелан"  зад Плиска са заредили с единия модел мечета- много са симпатични.
Виж целия пост
# 9
От детски магазини и магазини за 1 лв. съм взимала  апликации /или не знам точно как се казват/ с различни анимационни герои -животни. Гумени са с лепенки отзад. Струват от порядъка на 0,70 лв.-1,00 лв. Имаме налепени 5-6 такива в стаята. Много са веселяшки.
Виж целия пост
# 10
В " Моето бебе и аз"  гледах реклама на много хубави декорации за детска стая в магазин " Бебе+" в Дианабад. Мечета, цветя, метър за мерене на височина....
В "Бебелан"  зад Плиска са заредили с единия модел мечета- много са симпатични.
Също може да сложиш картина, плакат с анимационни герои.
Виж целия пост
# 11
В " Моето бебе и аз"  гледах реклама на много хубави декорации за детска стая в магазин " Бебе+" в Дианабад. Мечета, цветя, метър за мерене на височина....

Точно от там съм купувала декорации за детското легло и други неща и са страхотни.
Виж целия пост
# 12
Мерси, момичета! Ще разгледам всичко изброено и ще разкрасим Ивовата стая:)
Виж целия пост
# 13
Попаднах случайно на нещо интересно и се сетих за темата :

http://www.intshoping.info/index.php?cPath=73_79_80
Виж целия пост
# 14
Попаднах случайно на нещо интересно и се сетих за темата :
От тези имаме звездички, планети и геоите от филма за духчето Каспър. Моите планети обаче са големи, 135мм диаметър.

Зори мерси за линка  Hug Ще изненадам Дияна с овце Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия