Помощ!Лятна количка с въженце за регулиране на гръбчето!

  • 560
  • 3
Здравейте!Моля за помощ и съвет! Искаме да купим на бебчо лятна количка,която по възможност да е лека,да има борд, да има кош за играчки и да има пълно легнало положение на гръбчето. От много време вече търсим тази наша количка,но все им има нещо,което не удобряваме. Днес се спряхме на много хубави, но всичките и масово новите лятни колички са с въженце,което регулира позициите на гръбчето и най - вдигнатото е много надолу. и въобще има ли някой , който вече е ползвал такава количка и доволни ли сте от нея?
Виж целия пост
# 1
Aria на Peg Perego  са леки, лесно се сгъват, има борд и падат до напълно легнало положение.Сестрами има такава и e  много доволна. Може да ги видите на www.pegperego.com и от там да видите телефоните на вносителите .Знам, че са в Пловдив.
Виж целия пост
# 2
С грешка си за Ариа, НЕ падат до напълно легнало положение, иначе за въженцето няма проблем, аз бях скептично настроена към това въженце, но засега крепи фронта  Grinning
Виж целия пост
# 3
Може да има някакъв много лек наклон, но общо взето си пада в легнало положение. И на сайта е показана така при характеристиките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия