1-ва Менструация след секцио...?

  • 1 891
  • 12
Здравейте!Искам да попитам майките родили секцио,кога ви дойде първия цикъл? Rolling Eyes Аз родих преди 11 дена от два дни нямах никакво кървене,днес обаче прокървих доста имам и болки в яйчниците...Дали може да е менструация?  newsm78
Виж целия пост
# 1
След 1 година и два месеца!Сигурно заради кърменето.СПоред мен още се чистиш и това са лохии.
Виж целия пост
# 2
И според мен са лохии и това си е чистене.
До 40 дни може да продължи с известни прекъсвания.

Спокойно, нямаш място за притеснение, а болката е най-вероятно от свиването на матката (все още).
Виж целия пост
# 3
 Спрях да кърмя на 50 ден и след4 месеца ми дойде
Виж целия пост
# 4
Аз хем кърмех хем на 56-я ден ми дойде,бяхме отишли на басейн и аз нали нямам се радвам,но тъкмо се събудих сутринта и ето изненада.  Shocked Sad
Виж целия пост
# 5
при мен първата менструация след операцията настъпи след 2 месеца.преди това нямах никакво кървене,макар че ме бяха предупредили че може да се появи
Виж целия пост
# 6
Според мен, това са лохиите, аз се чистих близо 1 месец. Кърмих до 11 месеца, но истинския цикъл си ми дойде, точно когато детенце навърши 7 месеца. Нямаш място за притеснение.
Виж целия пост
# 7
mai4eta iskam da vi popitam,dali e normalno....zna4i dva meseca sled kato rodih , mi doide menzisa,i dva meseca mi idva6e normalno ,no tretia mesec ne mi doide,a sum  sigurna 4e ne sum bremenna.tova normalno li e ,dali e ot hormonite ili....
Виж целия пост
# 8
при мен кървенето продължи петнайсетина дена ,след  месец и половина  ми дойде мензиса. Вече 6 месеца от както съм родила и съм точна като швейцарски часовник.
Виж целия пост
# 9
менструацията ми дойде точно на третия месец, лохии имах около 45дни ooooh!, от които кървави , разбира се само половината. Седем месеца след събитието, не ми се е регулирал цикъла.
Виж целия пост
# 10
Спрях да кърма две седмици след секциото а се прочиствах до 50-тия ден. Менструацията ми дойде два месеца след раждането.
Виж целия пост
# 11
 лохиите 20 дни, а 6 м. след раждането- секциото истинската менструация
Виж целия пост
# 12
Спрях да кърма две седмици след секциото а се прочиствах до 50-тия ден. Менструацията ми дойде два месеца след раждането.

И при мен беше същото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия